Dom » Wnętrza

Podłoga pełna blasku

Podłoga pełna blasku
Zobacz więcej zdjęć »
Odpowiednio dobrana podłoga stanowi doskonale postawioną „kropkę nad i” każdej aranżacji. Rodzaj, kolor oraz lakier może przesądzić o charakterze i stylu pomieszczenia. Decydując się na drewnianą podłogę Torlys z kolekcji Summit z satynowym wykończeniem sprawimy, że nasze wnętrze nabierze szlachetne

Linia Summit wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym, lekko połyskliwym lakierem. Satynowe pokrycie uatrakcyjnia i nadaje ciekawy akcent w bardzo modnych obecnie minimalistycznych wnętrzach. Oryginalny lakier jeszcze bardziej podkreśla rys i usłojowanie jednolamelowych drewnianych desek. Na linię Summit składają się wyszukane gatunki drewna m.in. Timbi, Kalungi, Jatoba. Wzór naturalnego drewna połączony z blaskiem wykończenia nadaje pomieszczeniom elegancji.

Dodatkowym wyróżnikiem i atutem tej linii podłóg jest możliwość zindywidualizowanego charakteru ułożenia. Wszystko dzięki dostępności trzech długości desek: 120 cm, 68,5 cm oraz 50 cm. Zapewnia to zróżnicowany układ podłogi w jednym pomieszczeniu.

Długości desek: 100 mm x 1200 mm, 100 mm x 685 mm, 100 mm x 500 mm

Cena netto 1 m2: od 356 zł z montażem

Podłogi Torlys dostępne są w salonach Dekorian

www.torlys.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »