Firma » Bankowość

Podróżuj i zarabiaj z kartą kredytową Mastercard TRAVEL w T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe, wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, wprowadza do oferty nową kartę kredytową Mastercard TRAVEL.

Dzięki niej klienci mogą otrzymać 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe zrealizowane za granicą, a w ramach programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials zbierać punkty wymieniane m.in. na bilety lotnicze czy vouchery na hotele.

Posiadacze Mastercard TRAVEL mogą zarabiać podczas zagranicznych podróży, dokonując płatności  kartą. Otrzymają 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe o równowartości min. 50 zł. Maksymalny limit cashbacku wynosi 100 zł miesięcznie i 560 zł rocznie.

Płacąc kartą, klienci zbierają punkty w programie Mastercard Priceless Specials. Mogą je wymieniać na bilety lotnicze, wynajem pokoi hotelowych i samochodów, bilety do kina czy vouchery do sklepów. Dodatkowo, osoby, które do końca maja zdecydują się na kartę Mastercard TRAVEL, otrzymają voucher w wysokości 250 zł do wykorzystania w serwisie FRU.pl.

Aby ją zamówić, wystarczy posiadać dochody w wysokości 1000 zł. Wydanie karty jest bezpłatne, a do końca roku opłata miesięczna za jej prowadzenie wynosi 0 zł.

Klienci mogą skorzystać z wysokiego limitu kredytowego – nawet do 80 000 zł. Dla transakcji bezgotówkowych okres bez odsetek i dodatkowych kosztów wynosi do 58 dni. Środki z limitu w karcie można w każdej chwili przelać na swoje konto.

Transakcje powyżej 100 zł można rozłożyć na dogodne raty, nawet do 84 miesięcy, a za każde pożyczone 500 zł klienci zapłacą jedynie 5 zł.

Dzięki płatnościom zbliżeniowym posiadacze karty zapłacą za zakupy szybko i wygodnie. Dla transakcji poniżej 50 zł nie trzeba podawać kodu PIN. Kartą Mastercard TRAVEL można również płacić w internecie.

Aktywacja karty Mastercard TRAVEL odbywa się poprzez bankowość internetową T-Mobile Usługi Bankowe, z poziomu aplikacji mobilnej lub telefonicznie pod numerem infolinii 19 506.

***                                                                                                      

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,19% dla limitu karty kredytowej Mastercard w kwocie 5 000,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 5 369,59 zł, oprocentowanie stałe 9,90%, całkowity koszt kredytu wynosi 369,59 zł (w tym prowizja za wydanie karty dla Posiadacza: 0 zł, odsetki: 273,59zł, miesięczna opłata za kartę: 8,00 zł tj. 96,00 zł rocznie) przy założeniu, że Posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 5 000 zł i spłaca ją w 12 równych ratach miesięcznych. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.04.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Szczegółowe warunki promocji określa Regulamin dostępny na stronie: www.t-mobilebankowe.pl. Przedstawiona symulacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest każdorazowo od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »