Technologie » Komputery

Podświetlana klawiatura od MODECOM – produkt w sam raz dla nocnych marków

Podświetlana klawiatura  od MODECOM – produkt w sam raz dla nocnych marków
Zobacz więcej zdjęć »
Marzec 2012 – Firma MODECOM wprowadziła do swojej oferty podświetlaną klawiaturę model MC-9006. Produkt został zaprojektowany z myślą o osobach, które lubią po zmroku dłużej posiedzieć przy komputerze.

Klawiatura MODECOM MC-9006 jest odpowiedzią firmy MODECOM na potrzeby użytkowników, którzy lubią spędzać długie wieczory przed komputerem. Za sprawą podświetlanych przyjemnym dla oka światłem klawiszy, użytkownik może kontynuować po zmroku pracę bez potrzeby włączania w pomieszczeniu dodatkowego źródła światła. Ta bardzo przydatna funkcja sprawdza się szczególnie w sytuacji kiedy w pomieszczeniu w którym znajduje się komputer przebywają również inne osoby, którym może przeszkadzać zapalone światło.

Dosyć często się zdarza, że w gospodarstwie domowym nie ma specjalnie wyodrębnionego pomieszczenia na pracę przy komputerze. Niejednokrotnie można spotkać się z sytuacją w której gabinet komputerowy pełni jednocześnie funkcję salonu, pokoju telewizyjnego a nawet sypialni. Dlatego, aby zapewnić naszym klientom jak najbardziej komfortowe warunki przy komputerze stworzyliśmy produkt, dzięki któremu można pracować w ciemnościach bez przeszkadzania pozostałym domownikom – powiedział Krzysztof Wójciakdyrektor zarządzający MODECOM.

W zależności od swoich indywidualnych potrzeb i upodobań użytkownik może pracować w trzech dostępnych trybach podświetlenia: z wyłączonym podświetleniem, podświetleniem w kolorze czerwonym oraz z podświetleniem w kolorze niebieskim.

Oprócz walorów wizualnych klawiatura oferuje również doskonałą, precyzyjną, a co najważniejsze cichą pracę. Specjalnie zaprojektowany system osadzenia klawiszy z miękkim skokiem sprawia, że praca z urządzeniem jest praktycznie niesłyszalna dla otoczenia. Na szczególną uwagę zasługuje również  pokryty specjalną matową powłoką, przyjemny w dotyku materiał z którego zostało wykonane urządzenie.  Dodatkowo wbudowane w klawiaturę klawisze szybkiego dostępu zwiększają wygodę i pozwalają użytkownikowi na bezpośrednią obsługę odtwarzacza multimediów, czy też przeglądarki internetowej. DANE TECHNICZNE URZĄDZENIA:

  • Wymiary: 466.5 x 173 x 25.4 mm
  • Ilość klawiszy: 104
  • Ilość klawiszy skrótów: 7
  • Interfejs: USB
  • Długość kabla USB: 180 cm
  • Zasilanie: USB 5V@ 200 mA
  • Waga netto: 770 g
 Sugerowana cena MODECOM MC-900679 PLN

Dodatkowych informacji udzielają:

Sebastian Samorek

MODECOM S.A.tel. kom. +48 505 055 404

e-mail: sebastian.samorek@modecom.pl

www.modecom.pl

 Anna Czekalska

Studio 111 Sp. z o.o.e-mail:

anna.czekalska@studio111.pl

www.studio111.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

modecom

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »