Kultura, sztuka » Kultura

Podwójny patronat Salonu

Podwójny patronat Salonu
Zobacz więcej zdjęć »
Salon Kulturalny po raz pierwszy obejmuje patronat na wydaniem audiobooka i tradycyjnie wydanej książki.

Salon Kulturalny po raz pierwszy obejmuje patronat na wydaniem audiobooka – będzie to kryminał „Czarna lista” popularnej rosyjskiej pisarki Aleksandry Marininej, wydany przez Bibliotekę Akustyczną we współpracy z W.A.B. Książkę czyta Roch Siemianowski.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Audiobook będzie miał premierę 19 maja 2010 r., podobnie jak papierowe wydanie „Czarnej listy”, które ukaże się nakładem wydawnictwa W.A.B. I nad tą publikacją Salon sprawuje patronat medialny.

Głównym bohaterem „Czarnej listy” jest – znany z innych powieści rosyjskiej mistrzyni kryminału – podpułkownik Stasow z Moskwy, spędzający urlop z córeczką nad Morzem Czarnym. W kurorcie odbywa się festiwal filmowy, który organizuje była żona Stasowa. Z rąk zabójcy kolejno giną gwiazdy pretendujące do wysokiej nagrody. Miejscowe władze nie życzą sobie żadnej pomocy z zewnątrz, Stasow napotyka mur niechęci i milczenia, a afera zatacza coraz szersze kręgi…

Aleksandra Marinina  (ur. 1957) po studiach prawniczych pracowała w moskiewskiej milicji, gdzie zajmowała się badaniami w dziedzinie kryminologii. W 1992 roku ukazała się jej pierwsza książka z cyklu powieści o major Anastazji Kamieńskiej. Sześć lat później Marinina odeszła z milicji i zajęła się pracą pisarską. Do dziś jej książki – przetłumaczone 23 języki –  wydano w ponad trzydziestu pięciu milionach egzemplarzy. Cykl o major Kamieńskiej doczekał się ekranizacji zrealizowanej przez rosyjską telewizję NTW.

SalonKulturalny.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »