Dom » Wnętrza

Pokój w zupełnie innym świetle – nowe kolekcje lamp TORI, MALAGA i PORTO firmy Technolux

Pokój w zupełnie innym świetle – nowe kolekcje lamp TORI, MALAGA i PORTO firmy Technolux
Zobacz więcej zdjęć »
Niewielkie punkty świetlne mają zadziwiającą moc - potrafią wyeksponować ulubione zakamarki, pozostałą część wnętrza skrywając w mroku tajemnicy. Projektanci firmy Technolux, mając ten fakt na uwadze, stworzyli nowe kolekcje TORI, MALAGA i PORTO

Światło rozbudza w nas energię, wprowadza w dobry nastrój, nastraja pozytywnie do otoczenia. O ile w trakcie dnia korzystamy głównie z dobrodziejstw promieni słonecznych, o tyle późne popołudnia i wieczory spędzać musimy przy sztucznym oświetleniu. Przy nim wówczas pracujemy, odpoczywamy i relaksujemy się. Dlatego ważne jest, by stwarzało nam ono jak najbardziej komfortowe warunki i atmosferę odpowiednią do każdej z codziennych czynności. Mając ten fakt na uwadze, dekoratorzy wnętrz coraz częściej odchodzą od stosowania jednego, centralnie umiejscowionego źródła światła, na rzecz kilku mniejszych, rozproszonych po całym pomieszczeniu. Przy pomocy światła możemy bowiem podkreślić urok i fakturę mebli, uwypuklić piękno i wdzięk ulubionych bibelotów. Zadanie to ułatwią nam lampy MALAGA, TORI i PORTO firmy Technolux. Dzięki nim wnętrze zyska odrobinę tajemniczości, a także nabierze  niepowtarzalnego charakteru.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ruchome światło

Lampy z kolekcji TORI, MALAGA i PORTO dostępne w ofercie firmy Technolux to nowoczesne oprawy oświetleniowe typu spot lights, czyli mające charakter punktów świetlnych. Dzięki ruchomej główce umieszczonej na metalowej belce, kierunek padania światła regulować można wedle indywidualnych preferencji. Dzięki takiej możliwości w wybranym pomieszczeniu z łatwością stworzymy intymny półmrok sprzyjający wieczornym rozmowom czy też doświetlimy stół lub biurko podczas godzin spędzonych na pracy bądź lekturze. Praktyczne dwu-, trzy- lub czteroelementowe belki z kolekcji MALAGA, TORI i PORTO firmy Technolux zawieść można na ścianie, by podkreślić ciekawy designerski obraz, w kuchni - by funkcjonalnie doświetlić stanowisko pracy, czy tuż nad lustrem w łazience. Niewielkich rozmiarów kinkiety nieocenione będą natomiast w małych, przytulnych sypialniach. Zawieszone tuż nad łóżkiem stworzą atmosferę wyciszenia, nie zajmując przy tym miejsca na nocnym stoliku. Warto tutaj dodać, że dla naszego komfortu i wygody w oprawach lamp z kolekcji TORI, MALAGA i PORTO firmy Technolux wymiennie stosować można żarówki typu R50, które dają węższy i skupiony strumień światła lub klasyczne żarówki z gwintem E14, pozwalające równomiernie oświetlić pomieszczenie. Rozwiązanie to umożliwia aranżacyjne zabawy światłem bez konieczności remontów i montowania dodatkowego oświetlenia.
Stal i drewno - para idealna

Kolekcje lamp MALAGA, TORI i PORTO firmy Technolux to finezyjne połączenie lśniącej, chromowanej stali z drewnem o modnym kolorze wenge. Zestawienie ze sobą dwóch tak kontrastowych materiałów sprawia, że oprawy te idealnie wpisują się w kanony najnowszych trendów, takich jak aranżacja w stylu high-tech. Lampy doskonale sprawdzą się jednak nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale również w tych utrzymanych w stylu klasycznym. Wszystko za sprawą prostej, eleganckiej formy. Stalowo-drewniane oprawy lamp z linii MALAGA wzbogacone o białe, matowe szkło, z którego wykonane zostały niewielkich rozmiarów klosze o kształcie walca, zachwycają minimalistycznym wdziękiem, lampy z kolekcji TORI i PORTO intrygują zaś futurystycznym designem oraz chłodną kolorystką. Ciekawym rozwiązaniem, które z pewnością zachwyci perfekcjonistów, jest to, że mocowania wszystkich lamp skrzętnie ukryto za dekoracyjnymi płytkami. W rodzinie o wdzięcznej nazwie TORI element ten przybrał kształt kwadratu, natomiast w serii MALAGA przyjął formę prostokąta. W kolekcji PORTO dekoracyjną osłonę mocowań stanowi precyzyjnie wyprofilowany drewniany detal.

Lampy z serii MALAGA, TORI i PORTO firmy Technolux to funkcjonalne punkty świetlne, które perfekcyjnie podkreślą urok każdego wnętrza. Rozproszą mrok w ciemnych zakamarkach, wyeksponują ozdobne elementy oraz stworzą magiczną grę światła i cienia na ścianach. Z ich pomocą aranżacja wnętrz stanie się prosta, bez konieczności wydawania fortuny.

KOLEKCJA TORI

TORI I kinkiet
Długość: 13 cm
Wysokość: 13 cm
Sugerowana cena detaliczna: 43,90 zł

TORI II belka
Długość: 40 cm
Wysokość: 13 cm
Sugerowana cena detaliczna: 80,50 zł

TORI III belka
Długość: 61 cm
Wysokość: 13 cm
Sugerowana cena detaliczna: 119 zł

TORI IV belka
Długość: 81 cm
Wysokość: 13 cm
Sugerowana cena detaliczna: 142,70 zł


KOLEKCJA MALAGA

MALAGA I kinkiet
Długość: 10 cm
Wysokość: 13 cm
Sugerowana cena detaliczna: 45,75 zł

MALAGA II belka
Długość: 32 cm
Wysokość: 13 cm
Sugerowana cena detaliczna: 86 zł

MALAGA III belka
Długość: 61 cm
Wysokość: 13 cm
Sugerowana cena detaliczna: 115,30 zł

MALAGA IV belka
Długość: 81 cm
Wysokość: 13 cm
Sugerowana cena detaliczna: 142,70 zł

KOLEKCJA PORTO

PORTO I kinkiet
Długość: 10 cm
Wysokość: 12 cm
Sugerowana cena detaliczna: 53 zł

PORTO II belka
Długość: 31 cm
Wysokość: 15 cm
Sugerowana cena detaliczna: 84,20 zł

PORTO III belka
Długość: 53 cm
Wysokość: 15 cm
Sugerowana cena detaliczna: 113,50 zł

PORTO IV belka
Długość: 71 cm
Wysokość: 15 cm
Sugerowana cena detaliczna: 144,60 zł


-----

Firma Technolux Sp.j. jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie  firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 10 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Belgii, Białorusi, Bułgarii, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Izraela, Kazachstanu, Kirgizji, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy i na Węgry.

TECHNOLUX  Sp.j.
ul.  Koksowa 2B
42-200 Częstochowa
Tel +48 343449110
technolux@technolux.pl
www.technolux.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »