Dom » Wnętrza

Polak może odbyć z Dremelem Micro lot w przestrzeń kosmiczną

Polak może odbyć z Dremelem Micro lot w przestrzeń kosmiczną
Zobacz więcej zdjęć »
Pan Tomasz Preficz został jednym z europejskich laureatów pierwszego etapu konkursu Dremel Micro. Będzie teraz reprezentować Polskę i ma szansę zostać na jeden dzień astronautą!

W pierwszym etapie ogólnoeuropejskiego konkursu, zorganizowanego przez markę Dremel, zadaniem było przesłanie na stronę konkursową www.dremelmicro.com zdjęcia ilustrującego jedną z czterech cech Dremela Micro, najnowszego narzędzia marki – precyzję, kompaktowość, technologię lub kreatywność. Wyjątkową kreatywnością wykazał się Tomasz Preficz i to on zebrał w Polsce najwięcej głosów pod swoim zdjęciem. W nagrodę otrzymał narzędzie Dremel Micro i awans do drugiego etapu, w którym zadaniem uczestników jest zbudowanie własnego statku kosmicznego, naturalnej wielkości lub miniatury.

O konkursie powiedział mi kolega, który tak samo jak ja jest miłośnikiem kosmosu. W pierwszej chwili nie mogłem uwierzyć, że to właśnie ja wygrałem, traktowałem to bardziej jako żart – mówi Tomasz Preficz. Okazało się, że mam okazję spełnić marzenie z dzieciństwa, kiedy w wymyślonym przeze mnie przebraniu udawałem kosmonautę. Lot w kosmos jest niesamowitym wydarzeniem, dlatego dokładam wszelkich starań, żeby zbudować wyjątkowy model statku kosmicznego. Z rosnącą ekscytacją czekam na to, co będzie po 5 grudnia – dodaje polski zwycięzca.

Do tego czasu Pan Tomasz musi opublikować na stronie konkursowej zdjęcia statku z różnych etapów jego tworzenia i tym samym przekonać jury, że to jego projekt jest najlepszy. Konkurencja jest duża, ponieważ do drugiego etapu zakwalifikowało się 28 osób. Wyłonienie ostatecznego zwycięzcy nastąpi nie później niż 15 grudnia. W 2015 roku autor najlepszego projektu odbędzie 45-minutową podróż w przestrzeń kosmiczną i będzie miał niepowtarzalną okazję zobaczyć Ziemię z wysokości ponad 100 kilometrów. Dokładne informacje na temat głównej nagrody można znaleźć na stronie internetowej www.dremelmicro.com.

 

Święta last minute  z prezentami marki Dremel Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na świąteczne prezenty, marka Dremel przychodzi z pomocą i oferuje dwa świąteczne zestawy narzędzi, które ucieszą zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Zestaw do napraw domowych Dremel 3000 jest interesującą propozycją dla każdego, kto lubi majsterkować. Zawiera wszechstronne narzędzie wielofunkcyjne Dremel 3000, trzy przydatne przystawki – wałek giętki, prowadnicę do cięcia i przystawkę do nadawania kształtów oraz 105 oryginalnych akcesoriów Dremel do cięcia, szlifowania, ostrzenia, grawerowania i polerowania drewna, metalu lub szkła. Jego sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 496 zł. Mistrzów kreatywności i miłośników oryginalnych dekoracji ucieszy z kolei zestaw do dekoracji, zawierający dwa praktyczne narzędzia do projektów dekoracyjnych, precyzyjne narzędzie do grawerowania Dremel Engraver i pistolet do klejenia Dremel Glue Gun 930 z 2-stopniową regulacją temperatury. Sugerowana cena detaliczna brutto tego zestawu wynosi 242 zł. Obydwa zestawy zawierają książki – pierwszy z projektami napraw domowych, drugi zaś z projektami dekoracyjnymi, które są świetnym źródłem inspiracji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mg

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »