Technologie » Internet

Politechnika Wrocławska docenia Ogicom

Politechnika Wrocławska docenia Ogicom
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka Ogicom, wiodący na rynku dostawca usług internetowych, została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem „Biznes przyjazny nauce”, przyznanym przez Politechnikę Wrocławską. To kolejna nagroda na koncie Ogicom potwierdzająca dbałość firmy o najlepszą jakość i kompleksowość oferowanych usług.

Tytuł „Biznes przyjazny nauce" przyznany został 23 czerwca br. z rąk prof. Jerzego Świątka, Dziekana Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Kadra naukowa Uczelni doceniła działania firmy Ogicom na rzecz realizacji idei biznesu społecznie odpowiedzialnego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Jesteśmy niezmiernie dumni z wyróżnienia, szczególnie że zostało ono nam przyznane przez tak uznaną i prestiżową uczelnię, jaką jest Politechnika Wrocławska. Jest to spory sukces, który utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy dobry kierunek rozwoju - mówi Krzysztof Szyszka, prezes firmy Ogicom.

Ogicom wyróżniony został za wkład w rozwój partnerstwa pomiędzy biznesem i nauką. Nie od dziś firma aktywnie włącza się w realizację badań naukowych oraz propagowanie wiedzy dotyczącej nowoczesnych technologii i rozwiązań internetowych dla firm. Zdobyta wspólnie wiedza przyczynia się zarówno do usprawnień w obszarze praktyki gospodarczej, jak i wypełnienia luki w naukowym poznaniu zagadnień związanych z biznesowym wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dla przykładu: wspólnie przeprowadzane badania stały się między innymi punktem wyjścia do opublikowania głośnych prac naukowych, a jednocześnie - dane empiryczne zostały wykorzystane przy konstruowaniu nowoczesnej usługi backupu danych on-line.

Krzysztof Szyszka tłumaczy: - Dla Ogicom ważny jest nie tylko zysk. Staramy się pobudzać polskich przedsiębiorców do działania, a także pomagać młodym ludziom, często studentom, w odkryciu własnej ścieżki kariery. Służyć temu ma rozbudowana oferta praktyk, która również została doceniona przez kadrę naukową uczelni.

Ogicom zapewnia kompleksową obsługę w zakresie e-usług, oferując firmom innowacyjne rozwiązania z dziedzin telekomunikacji i Internetu. Firma, mając już ugruntowaną renomę na rynku, realizuje swoje usługi dla ponad 20 000 przedsiębiorstw w kraju i zagranicą. Ogicom, poprzez liczne akcje promocyjne, stara się pobudzić polskich przedsiębiorców do prowadzenia szeroko zakrojonych, ale przede wszystkim skutecznych, działań w Internecie.

O najlepszej jakości usług świadczy nie tylko zadowolenie klientów, ale także liczne wyróżnienia, które Ogicom zdobył na przestrzeni lat. Nagroda Złotego Partnera Ecommerce od producenta SOTE oraz dwa wyróżnienia Magazynu Internet, za najlepszy kreator stron www oraz najskuteczniejszy system antyspamowy w Polsce, to najlepsze przykłady.

Więcej szczegółów o firmie można znaleźć na stronie www.ogicom.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »