Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Polonia1 zmienną jest … jak kobieta.

Polonia1 zmienną jest … jak kobieta.
Zobacz więcej zdjęć »
Z dniem 12 września 2011 roku Polcast Television (nadawca kanału POLONIA1) rozpoczyna wprowadzanie jesiennej oferty programowej. Na antenie pojawi się także nowy system identyfikacji wizualnej. Zmianie ulega kolorystyka i kształt logotypu oraz cała oprawa graficzna.

Od września, POLONIA1 skieruje swój program do kobiet w wieku 25-45 zamieszkujących średnie i duże miasta. „Nasz odbiorca to nowoczesna i dynamiczna kobieta identyfikująca się z modnymi markami odzieżowymi i sentymentalnie podchodząca do swoich zainteresowań”- mówi David Podhajski, Programming and Promotion Manager.

To właśnie dla takiego odbiorcy przygotowana jest jesienna oferta programowa. Amerykański serial „A życie kołem się toczy” to kontynuacja dalszych losów Sarah zapoczątkowanych w serialu "Party of Five". Główna bohaterka opuszcza San Francisco, aby uciec od starych kłopotów. Przenosi się do Nowego Yorku, gdzie żyli jej biologiczni rodzice. Sarah zmienia nazwisko, wynajmuję apartament i poznaje wielu nowych przyjaciół. Odtwórczynią głównej roli jest Jennifer Love Hewitt, zdobywczyni dwóch nagród Saturn oraz nominowana do 14 innych statuetek m.in.: Złoty Popcorn MTV, Kryształowa Statuetka People's Choice oraz Złoty Glob. W serialu zobaczymy również Pauley Perrette znaną z Agenci NCIS, Drew Carey Show, Jezioro marzeń, 24 godziny oraz Jennifer Garner grającą m.in. w Agentka o stu twarzach, Prawo i porządek, Spin City. Premiera serialu 17 września 2011, emisja sobota i niedziela godzina 14:00

Kolejną propozycją jest telenowela „Bananowa Młodzież”. Jest to remak serialu Beverly Hills 90210. Opowiada o losach bogatej młodzieży, intrygach i miłosnych problemach. 17-letnia Alejandra i jej matka Lucia zostają deportowane z Miami do Meksyku. Obie trafiają do siostry Lucii - Veroniki. Alejandra dostaje się do nowej renomowanej szkoły, w której wyznacznikiem klasy społecznej są pieniądze i wielkość majątku rodziców. To właśnie tam zawiera pierwsze trudne znajomości, to tam rozpoczynają się pierwsze intrygi, miłość, zdrada i walka o przetrwanie wśród bogatej młodzieży. Profesjonalna kreacja aktorska oraz produkcja i reżyseria na hollywoodzkim poziomie zapewniają, że trudno opuścić kolejny odcinek tego serialu. Premiera telenoweli 12 września, emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00.

Nowa oferta programowa kanału POLONIA1 to także znane i kultowe filmy z równie znanymi i lubianymi aktorami. „Wszystkie filmowe tytuły zostały dobrane tak, aby zaspokoić gusta i wymagania naszej grupy docelowej”- dodaje David Podhajski. Sarah Jessica Parker, Scarlett Johansson, Ben Stiller, Diana Ross, David Schwimmer, Christopher Lloyd czy też Whoopi Goldberg to tylko część listy gwiazd Hollywood naszej jesiennej ramówki. To właśnie w ofercie programowej stacji znajdą się typowe gatunki filmowe lubiane przez kobiety (romans, musical oraz komedia).

Stacja otrzyma także nowe logo oraz oprawę graficzną. W oprawie antenowej logo zmieni swój kształt i kolorystykę. Z przeźroczystego zmieni się na kolorowe (zielone). Powróci także do swojej lokalizacji sprzed 20 lat i zostanie umieszczone w prawym dolnym rogu ekranu. „Typowe kobiece kolory staną się integralnym elementem oprawy graficznej oraz w przejrzysty sposób będą informować widza z jakim gatunkiem filmowy ma do czynienia.”- mówi Podhajski. Specjalne kolorowe znaczniki gatunkowe będą pojawiać się podczas trwania programu (romans-różowy, komedia-niebieski, dramat-zielony, rozrywka-pomarańczowy, klasyka-granatowy itd.).

Kanał POLONIA1 jest dostępny w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych oraz w sieciach IPTV. Sygnał stacji można także odbierać bezpłatnie za pośrednictwem dowolnego odbiornika satelitarnego. Stacja współdzieli częstotliwość satelitarną z kanałem TOP SHOP.

SATELITARNY ODBIÓR FTA

pozycja: 13E

transponder: 114

częstotliwość: 10.795 GHz

polaryzacja: V (pionowa)

SRL: 27500 msymb/s

FEC: 3/4

SID: 15706

PCR PID: 165

Video PID: 165

Audio PID: 100

PMT PID: 1006Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

drejmer

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »