Technologie » Telekomunikacja

Polsat Games i Polsat Rodzina trafiają do sieci Geckonet

Polsat Games i Polsat Rodzina trafiają do sieci Geckonet
Zobacz więcej zdjęć »
Od 18 września klienci pomorskiej sieci telekomunikacyjnej Geckonet mogą oglądać kanały Polsat Games i Polsat Rodzina, które trafiły do pakietów Start HD oraz Extra HD. Oba kanały wystartowały na początku tego tygodnia, w pierwszej kolejności trafiając do Cyfrowego Polsatu.

Polsat Games to kanał dedykowany przede wszystkim graczom – osobom, które interesują się grami komputerowymi, e-sportem, nowymi technologiami oraz anime. Kanał będzie emitował rozgrywki w grę League of Legends, wywiady z postaciami ważnymi dla polskiego rynku gamingowego, testy i recenzje nowych gier, programy przyglądające się historii gier oraz newsy technologiczne. Ważną pozycją w programie Polsat Games będzie pasmo anime, w ramach którego można obejrzeć Dragon Ball Super, My Hero Academia i kilka innych seriali animowanych.

Polsat Rodzina jest kanałem skierowanym do rodzin. Znajdziemy tu pasmo poradnikowe w ramach którego omawiana jest tematyka zdrowego stylu życia, wychowywania dzieci, oraz codziennego życia dorosłych i seniorów. W programie nie brakuje bajek edukacyjnych, a także tematyki chrześcijańskiej.

W Geckonet kanał Polsat Games zameldował się na pozycji 30 w pakiecie Start HD i pozycji 32 w pakiecie Extra HD. Kanał Polsat Rodzina abonenci Geckonet mogą oglądać na pozycji 62 w pakiecie Start HD i pozycji 95 w pakiecie Extra HD.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sasage

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »