Rozrywka i wypoczynek » Sport

Polska drużyna w VELUX EHF FINAL4

W dniach 1–2 czerwca 2019 roku w Kolonii rozegrany zostanie długo oczekiwany turniej finałowy VELUX EHF FINAL4. Cztery drużyny będą rywalizować o mistrzowski tytuł, a jedną z nich będzie ekipa z Polski.
PGE VIVE Kielce, zwycięzca Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016, po raz kolejny bierze udział w finale turnieju VELUX EHF. Rywalizować ze sobą będą najlepsze cztery drużyny sezonu. Rywalami są Telekom Veszprém, Barça Lassa i HC Vardar, a Mistrz Polski 2018 będzie walczyć o najbardziej pożądane trofeum w świecie piłki ręcznej.

 

Fani PGE VIVE Kielce też mogą liczyć na coś dla siebie. Na stronie cashback.ehffinal4.com mogą zarejestrować się w programie cashback VELUX EHF FINAL4 i otrzymać kartę typu cashback w szacie graficznej VELUX EHF FINAL4. Warto się zarejestrować. Osoby biorące udział w programie zwrotu gotówki VELUX EHF FINAL4 mają dostęp do ekskluzywnej części CASHBACK LANE na hali LANXESS oraz otrzymają zwrot gotówki w wysokości 2% przy zakupie biletów na VELUX EHF FINAL4 w 2020 r. (uwaga: tylko do wyczerpania zapasów).

 

Poza tym można wziąć udział w ekscytujących konkursach na stoiskach Cashback World na terenie hali LANXESS, zarówno pod dachem, jak i na zewnątrz.

 

Do rozdania będą:

·       bilety na pokaz „za kulisami”,

·       bilety na VELUX EHF FINAL4 w 2020r.,

·       torby z upominkami, zawierające piłkę i podpisany sweter,

·       bon zakupowy o wartości 10 euro za następny zakup eVouchera

 

Zarejestruj się i odbierz kartę cashback, kup bilet i przeżyj finał na żywo.

 

Zdjęcia:

EHF/Lämmerhirt, Hocevar, Stadler, HeimkenRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

myWorld
http://www.cashbackworld.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »