Technologie » AGD - RTV

Polska premiera Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart

Polska premiera Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart
Zobacz więcej zdjęć »
Rozmowy polskich internautów o wentylatorach w ostatnim roku osiągnęły zasięg 52 mln wyświetleń, a w samym lipcu 2023 r. – 10 mln. Premierę na polskim rynku ma wentylator Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart, który ma dotykowy wyświetlacz LED, pilot, 12-godzinny timer, a także 3 tryby pracy.

Z analizy* wykonanej przez 4cv Mobile wynika, że na przestrzeni ostatniego roku na temat wentylatorów odnotowano 51 tys. wzmianek polskich internautów z zasięgiem 52 mln wyświetleń. Blisko 87 proc. wypowiedzi należało do mężczyzn, a jedynie 13 proc. do kobiet. Największy zasięg wypowiedzi o wentylatorach odnotowano w lipcu 2023 r. – 10 mln. Co ciekawe najczęściej na ten temat rozmawiają w czwartki. Często w dyskusjach pojawiały się hasła „przenośny”, „temperatura”, „chłodzenie”, „pomieszczenie”, a także „cena” oraz „promocja”. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Wentylator Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart z oscylacją 70° umożliwia nawiew większego obszaru pomieszczenia. Funkcja wspiera utrzymanie stałej temperatury w pokoju i odpowiednią cyrkulację powietrza. Moc urządzenia to 45 W. Wentylator wyposażony jest w 12-godzinny timer, umożliwiający automatyczne wyłączenie urządzenia. 

Sterowanie Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart możliwe jest za pomocą dotykowego ekranu LED oraz bezprzewodowego pilota. Wentylator Cecotec charakteryzuje ciche działanie, jest on wyposażony w 3 tryby pracy oraz regulację prędkości nawiewu. 

Dzięki wygodnemu uchwytowi do przenoszenia, niskiej wadze (ok. 2,5 kg) oraz kompaktowemu rozmiarowi (84x24 cm) możliwe jest łatwe przestawianie urządzenia między pomieszczeniami w zależności od potrzeb. Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart w kolorze czarnym dostępny jest w cenie 280 zł. Dystrybutorem hiszpańskiej marki Cecotec jest firma 4cv Mobile.


*Analizę wypowiedzi internautów przeprowadzono za pomocą narzędzia SentiOne za okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 maja 2024 r. 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rocket Science Communications
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »