Kultura, sztuka » Muzyka

Polski debiut Adama Lamberta

Polski debiut Adama Lamberta
Zobacz więcej zdjęć »
Debiutancki album Adama „For Your Entertainment” kupiło dotychczas w Stanach 600 tysięcy osób. Teraz płyta ukaże się również w Polsce – premiera 24 maja.

Adama Lamberta amerykańscy fani znają z bardzo popularnego za oceanem programu TV „American Idol", w którym zajął drugie miejsce. Debiutancki album Adama „For Your Entertainment" kupiło dotychczas w Stanach 600 tysięcy osób. Teraz płyta ukaże się również w Polsce - premiera 24 maja.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

28-letni Lambert uważany jest za najbardziej barwnego wokalistę na amerykańskiej scenie muzycznej. Jego znakiem rozpoznawczym są kolorowe, błyszczące stroje i przerysowany make-up. Muzycznie inspiruje go glam rock.

Jak informuje Sony Music, debiutancki album wokalisty „For Your Entertainment" prezentuje bardzo eklektyczny styl. Wśród 18 kompozycji znajdują się pop-rockowe hymny, utrzymane w szybkim tempie z mocnym beatem taneczne kawałki, jak i ballady okraszone mającymi głębszy sens tekstami. Na promujący w europie singiel wybrano rockową balladę „Whataya Want From Me", napisaną przez Pink, album otwiera zaś kompozycja „Music Again" w nagraniu której pomógł Adamowi Justin Hawkins - były lider popularnej kilka lat temu kapeli The Darkness. Na płycie nie zabraknie także głównego motywu muzycznego z kinowego przeboju filmu „2010", poruszającej ballady „Time For Miracles". Taneczny kawałek „Fever" dla Adama napisała sama Lady Gaga. Do współpracy nad „For Your Entertainment", Adamowi udało się również pozyskać tak cenione nazwiska, jak: Max Martin, Dr. Luke, Ryan Tedder (One Republic), Kara DioGuardi, Matthew Bellami (Muse), Rob Cavallo czy też Rivers Cuomo (Weezer).

Tracklista:

 1. Music Again
 2. For Your Entertainment
 3. Whataya Want From Me
 4. Strut
 5. Soaked
 6. Sure Fire Winners
 7. A Loaded Smile
 8. If I Had You
 9. Pick U Up
 10. Fever
 11. Sleepwalker
 12. Aftermath
 13. Broken Open
 14. Tme For Miracles
 15. Master Plan
 16. Down The Rabbit Hole
 17. Voodoo
 18. Can't Let You Go


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »