Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Polub nowe hobby i otrzymaj zniżkę na model zdalnie sterowany

Każdy użytkownik portalu Facebook, który zostanie fanem profilu Modelarstwo RC, otrzyma specjalny kod upoważniający do uzyskania 10 % zniżki na model zdalnie sterowany w sklepie NitroTek.

Dystrybutor we współpracy z profilem przygotował promocję dla osób, które postanowią zgłębiać tajniki nowego hobby. 

Profil Modelarstwo RC został stworzony na portalu społecznościowym Facebook w celu skupienia osób interesujących się zabawą i kolekcjonowaniem modeli zdalnie sterowanych. Jednym z pomysłów na rozwinięcie zainteresowania Fan Pagem jest współpraca promocyjna wraz ze sklepem internetowym NitroTek. Każdy, kto zostanie fanem profilu otrzyma specjalny kod, dzięki któremu uzyska 10 % zniżki na modele elektrycznych samochodów dostępnych w ofercie dystrybutora. NitroTek proponuje swoim klientom zarówno modele przeznaczone do driftingu, jak i terenowe wersje pojazdów.

Ze swojej strony pragniemy jak największego rozpropagowania mody na zabawę modelami zdalnie sterowanymi. Współpraca z Fan Pagem ma na celu zainteresowanie jak największej liczby osób, którym chcemy pokazać jak dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest zabawa i kolekcjonowanie modeli RC. To na pewno nie ostatnia taka inicjatywa z naszej strony - mówi Krzysztof Cielma, CEO NitroTek.

Fan Page Modelarstwo RC znajduje się pod adresem http://www.facebook.com/#!/pages/Modelarstwo-RC/148882138496776. Więcej szczegółów oraz pełna oferta modeli promocyjnych znajduje się na stronie www.nitrotek.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »