Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Ponad 1000 obiektów hotelowych Hotele.pl dostępnych w Amadeus Content Inn

Amadeus Content Inn to rozwiązanie do rezerwacji online, które udostępnia ofertę hotelową wielu dostawców na jednej platformie.

25 marca 2014 r.: Amadeus poinformował o podpisaniu umowy z Hotele.pl, liderem na rynku rezerwacji hotelowych online w Polsce. Kontrakt obejmuje włączenie  ponad tysiąca obiektów hotelowych Hotele.pl do internetowego systemu rezerwacji - Amadeus Content Inn, z którego korzysta ponad 3700 biur podróży i serwisów rezerwacyjnych w 28 krajach. Porozumienie zostało zawarte w lutym br. na czas nieokreślony.  


Amadeus Content Inn to rozwiązanie do rezerwacji online, które udostępnia ofertę hotelową wielu dostawców na jednej platformie. System wyróżnia się prostym w obsłudze interfejsem i szybkością działania, oferując użytkownikom bieżący dostęp do największej oferty ponad 280 000 różnych obiektów hotelowych z całego świata. Amadeus Content Inn zapewnia również specjalnie wynegocjowane stawki netto, dzięki którym agenci mogą oferować swoim klientom atrakcyjne ceny usług hotelowych, zwiększając przy tym ich lojalność. Co więcej, rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z Amadeus Selling Platform i narzędziami Amadeus e-commerce, zwiększając efektywność działania dostawców.  

- Dołączenie do platformy Content Inn to dla nas możliwość dotarcia z ofertą do jeszcze szerszej grupy odbiorców, zainteresowanych rezerwacją hotelu w szybki i sprawny sposób - komentuje Marian Szypuła, Wiceprezes Zarządu Grupy eTravel, do której należy serwis Hotele.pl.

- Cieszymy się, że Hotele.pl zaufały naszej wiedzy i doświadczeniu. Integracja z Amadeus Content Inn umożliwiła temu agregatorowi wejście ze swoją ofertą na inne rynki Europy Środkowej, Wschodniej i Południowej. Już od pierwszych dni widzimy duże i wciąż rosnące zainteresowanie ofertą hotelową Hotele.pl w całym regionie, w tym również w Polsce - mówi Iwona Białobrzycka, Zastępca Dyrektora Generalnego Amadeus Polska. - Jestem przekonana, że wzajemna współpraca przyniesie obu stronom wymierne korzyści, a korzystającym z rozwiązania Amadeus Content Inn biurom podróży zagwarantuje dostęp do bogatszej oferty hotelowej w Polsce - dodaje.

 

***

 

Informacje o Hotele.pl


Serwis Hotele.pl to lider na rynku rezerwacji hotelowych online w Polsce działający w ramach Grupy eTravel. Od 2001 roku oferuje najlepszy wybór hoteli i noclegów w całym kraju. Każdego dnia zapewnia swoim klientom szeroki i różnorodny typ zakwaterowania - od małych hoteli rodzinnych, pensjonatów, pokoi gościnnych w górach czy nad morzem, po duże hotele sieciowe znanych marek znajdujące się w największych miastach w Polsce. Oferta prezentowana przez Hotele.pl spełnia oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Klienci korzystający z usług Hotele.pl mają możliwość złożenia zamówienia zarówno przez stronę WWW lub email, jak również przez telefon z pomocą doświadczonego konsultanta. Oferta aktualizowana jest przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

System rezerwacji online Hotele.pl został zbudowany w oparciu o doświadczenia dotyczące największych rozwiązań tego typu zarówno w USA, jak i w Europie. Charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością działania oraz intuicyjnym sposobem dokonywania rezerwacji. Jego największym atutem są ceny usług, jak również kompleksowość prezentowanej oferty.

Więcej informacji na temat Hotele.pl można znaleźć na stronie internetowej www.hotele.pl.

Informacje o firmie Amadeus


Amadeus to wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla światowej branży turystycznej. Docelowe grupy klientów firmy to dostawcy usług turystycznych (np. linie lotnicze, hotele, przewoźnicy kolejowi, przewoźnicy promowi), sprzedawcy usług turystycznych (biura podróży, w tym online) i odbiorcy (korporacje, jak i spółki zarządzające podróżami tzw. travel management companies).

Amadeus zatrudnia około 10 000 pracowników na całym świecie, w placówkach w Madrycie (siedziba główna firmy), Nicei (dział rozwoju) i Erding (dział operacyjny) oraz w 71 lokalnych Organizacjach Handlowych Amadeus na całym świecie.

Amadeus opiera swoją działalność na modelu biznesowym bazującym na transakcjach.

Spółka jest notowana na hiszpańskiej giełdzie pod symbolem „AMS.MC" oraz uwzględniona w  indeksie giełdowym IBEX 35.

        

Więcej informacji o firmie Amadeus można znaleźć na stronie internetowej www.amadeus.com.pl.

Kontakt dla mediów


Dorota Kaźmierska

Wicedyrektor

Sigma International (Poland) LTD

tel: +48 22 628 04 88, 628 05 93

e-mail: dorota.kazmierska@sigma.com.pl

www.sigma.com.pl

Elżbieta Więckiewicz

Account Manager

Dział Nowych Technologii

Sigma International (Poland) LTD

tel: +48 22 628 04 88, 628 05 93

e-mail: elzbieta.wieckiewicz@sigma.com.pl

www.sigma.com.pl

Ilona Tyczyńska

Account Manager

Dział Nowych Technologii

Sigma International (Poland) LTD

tel: +48 22 628 04 88, 628 05 93

e-mail: ilona.tyczynska@sigma.com.pl

www.sigma.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »