Firma » Biznes

Ponad 1000m2 innowacji, czyli Konica Minolta na drupa 2008

Podczas tegorocznych targów drupa 2008 zwiedzający zobaczą, jak dzięki rozwiązaniom Konica Minolta mogą powiększać własne firmy. Wiadomo już, że koncern zaprezentuje jedno ze swoich najnowszych osiągnięć - Printgroove POD Suite.

Konica Minolta weźmie udział w targach drupa 2008, najważniejszych targach branży poligraficznej, organizowanych co cztery lata w Düsseldorfie.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w okresie od 29 maja do 11 czerwca. Konica Minolta zapowiada cztery razy większą ekspozycję niż w 2004 roku. Firma skoncentruje swój udział wokół hasła „Scale up” („Powiększać”). Na stoisku o powierzchni ponad 1000m2 zaprezentuje szeroką gamę monochromatycznych i kolorowych systemów drukujących dla profesjonalnych użytkowników biznesowych. Zwiedzający będą mieli także okazję poznać rozwiązania Konica Minolta do automatyzacji procesów pracy i obiegu dokumentów. Eksperci Konica Minolta doradzą m.in. jak powiększyć portfolio usług oraz grono klientów. Profil ekspozycji to odpowiedź firmy na rosnące zapotrzebowanie na usługi typu web-to-print.

„Postawiliśmy sobie za główny cel wzmocnienie pozycji Konica Minolta jako profesjonalnego partnera dla dostawców usług poligraficznych i firm zajmujących się projektowaniem graficznym. Systemy drukujące to tylko jeden z kluczy do sukcesu. Równie ważne jest zwiększenie wydajności procesów pracy” – mówi Heike Börsch, szef Działu Production Printing w Konica Minolta Business Solutions.

Rozwiązania Konica Minolta, które zostaną zaprezentowane podczas targów drupa 2008 zostały tak zaprojektowane, aby mogły współpracować z urządzeniami Konica Minolta, zwiększając ich wydajność i obniżając koszty pracy. Przykładem jest Printgroove POD Suite. To autorskie rozwiązanie Konica Minolta koordynujące cały proces druku, tj. od zlecenia zadania po wygenerowanie faktury za jego realizację.

„Składający się z czterech modułów Printgroove POD Suite jest ściśle zintegrowany ze sprzętem komputerowym, a to oznacza, że oferujemy klientom optymalną ochronę prowadzonych prac. Oprogramowanie Printgroove zostało już docenione: otrzymało nagrodę BERTL’s BEST w kategorii Innowacja” – deklaruje Heike Börsch.

POD Queue, pierwszy z modułów Printgroove, zarządza napływającymi zadaniami druku i kieruje je do dostępnych systemów drukujących. Jednocześnie monitoruje status prac oraz pozwala identyfikować i likwidować na wczesnym etapie wszelkie utrudnienia. Moduł POD Serve to sklep internetowy dostępny 24 godziny na dobę, natomiast moduł POD Guide służy do zarządzania całym systemem i monitorowania go. Czwarty moduł - POD Ready spełnia funkcję łatwej w użyciu przygotowalni. Oprócz edytowania rozdziałów, stron i pojedynczych dokumentów, moduł tworzy różnego rodzaju schematy impozycyjne. POD Ready pozwala również na korzystanie z dostępnych programów prepress.

Konica Minolta zaprasza do odwiedzenia stoiska firmy w Düsseldorfskim Centrum Wystawowym. Będzie się ono znajdowało w hali numer 9.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »