Firma » Biznes

Ponad 17 tysięcy posiłków dla głodnych dzieci od DHL

DHL Global Forwarding od stycznia br. współpracuje z Polską Akcją Humanitarną i programem Pajacyk. Po trzech miesiącach tego roku już wiadomo, że dzieci objęte programem otrzymają w wyniku tej współpracy ponad 17 tysięcy posiłków.

Umowa o współpracy między PAH a DHL Global Forwarding podpisana została na rok.

Prezes Zarządu DHL Global Forwarding, Piotr Iwaniuk tak komentuje kwartalne efekty współpracy z Polską Akcją Humanitarną: „Zawsze na bieżąco śledzę status naszych działań, jednak od chwili zaangażowania we współpracę z PAH robię to ze szczególnym zainteresowaniem wiedząc, że za każdą przewiezioną przez nas przesyłką kryje się uśmiech dziecka. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych wyników naszej pracy dla programu Pajacyk i mam nadzieję, że wyniki po drugim kwartale będą co najmniej równie satysfakcjonujące.”

Pajacyk to program dożywiania dzieci w szkołach prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną. Dzięki ofiarności partnerów i sponsorów w roku szkolnym 2010/2011 organizacja pomaga prawie 1 800 dzieciom ze szkół w całej Polsce, koncentrując pomoc na najuboższych regionach województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i śląskiego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »