Dom » Nieruchomość

Ponad 2100 mieszkań od GH Development

Ponad 2100 mieszkań od GH Development
Zobacz więcej zdjęć »
GH Development, belgijski deweloper, planuje dostarczyć na stołeczny rynek mieszkaniowy ponad 2100 mieszkań w 7 atrakcyjnych lokalizacjach. Firma prowadzi prace przygotowawcze w obrębie terenów w Warszawie na Bemowie, Białołęce, Bielanach, Pradze Północ, Wawrze, we Włochach i na Woli.

W najbliższym czasie GH Development planuje zbudować w samej tylko Warszawie ponad 2100 lokali w 7 różnych lokalizacjach. Deweloper stale powiększa zasoby gruntów pod realizację nowych inwestycji, dywersyfikując ofertę do odbiorców o różnych potrzebach. GH Development w planach ma także wprowadzenie swojej oferty do największych miast regionalnych w Polsce. Jako pierwszy na listę nowych lokalizacji trafił Wrocław, gdzie właśnie otwarto nowe biuro firmy.

 

- Doświadczenie i wiedza pozwalają nam skutecznie realizować naszą strategię biznesową, zakładającą tworzenie nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Aktualnie koncentrujemy się na rynku warszawskim, gdzie planujemy 11 nowych inwestycji w 7 dzielnicach. W ostatnim czasie podjęliśmy nowe wyzwanie związane z wejściem na rynek wrocławski, gdzie obecnie skupiamy się na pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje – powiedziała Aleksandra Żuralska, Country Manager GH Development.

 

Po MOXO HOUSE na Mokotowie GH Development pracuje nad uruchomieniem kolejnych projektów w Warszawie. Inwestycja na Pradze Północ otrzymała już pozwolenie na budowę i obecnie znajduje się na etapie przygotowania do rozpoczęcia budowy. W opracowaniu są również projekty na Bemowie, Białołęce, Bielanach, Wawrze, we Włochach i na Woli. Docelowo w kilkuletniej perspektywie GH Development odda na rynek ponad 2100 mieszkań o łącznej powierzchni przekraczajacej 97 tysiecy  mkw.

 

- W swojej działalności koncentrujemy się na budowie nieruchomości odpowiadających różnym potrzebom i wymaganiom klientów. Obecnie kończymy sprzedaż naszej pierwszej inwestycji na warszawskim Mokotowie i przygotowujemy się do uruchomienia kolejnych projektów w stolicy. Portfolio budujemy na zasadzie różnorodności, tak aby maksymalnie sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych przyszłych klientów - powiedział Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing GH Development.

 

Firma na polskim rynku jest obecna 4 lata i wykorzystuje w swej działalności 100-letnie doświadczenie zdobyte w Belgii. GH Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, zrzeszającego ok. 300 firm deweloperskich w Polsce.

 

Więcej informacji na:

https://www.ghdevelopment.pl/

 

***

GH Development wywodzi się z belgijskiej firmy deweloperskiej rodziny Huyzentruyt, która z powodzeniem realizuje projekty na terenie całej Belgii. Firma na przestrzeni ponad 100-letniej działalności zbudowała rozpoznawalną markę, której roczne obroty sięgają 100 000 000 EUR. W samym 2021 roku sprzedali ponad 400 lokali i rozpoczęli prace nad kilkunastoma nowymi projektami. Zespół Grupy Huyzentruyt składa się z ponad 100 osób.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »