Dom » Nieruchomość

Ponad 700 tys. m2 GLA pod zarządzaniem Apsys

Ponad 700 tys. m2 GLA pod zarządzaniem Apsys
Zobacz więcej zdjęć »
Portfolio zarządcze Apsys Polska powiększyło się o dwa centra handlowe: CH Tulipan w Łodzi i CH Kometa w Toruniu. Tym samym firma zarządza już 20 centrami handlowymi w całym kraju o łączonej powierzchni GLA wynoszącej ponad 700 tys. m2.
Z początkiem 2015 roku, po dwuletniej przerwie, Apsys Polska ponownie objął zarządzanie nad CH Tulipan w Łodzi i CH Kometa w Toruniu, których właścicielami są spółka celowa funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe i spółka celowa zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Dzięki odnowieniu współpracy łączna powierzchnia handlowa, którą zarządza Apsys Polska powiększyła się o niemal 60 tys. m2 GLA i wynosi obecnie ponad 700 tys. m2. Zakres zadań powierzonych Apsys w ramach umów o współpracy obejmuje: zarządzanie nieruchomościami, leasing, zarządzanie najmem powierzchni handlowej oraz marketing.

Apsys Polska od lat współpracuje z funduszami Valad oraz Pradera, które są właścicielami licznych centrów handlowych w całej Polsce. „Cieszymy się, że nasi wieloletni partnerzy biznesowi potrafią docenić sposób zarządzania Apsys. Zresztą, w ostatnim czasie kontaktuje się z nami wielu właścicieli, którzy poszukują pomysłów na rozwój swoich projektów handlowych oraz podniesienie ich wartości. Nasza ubiegłoroczna nagroda Property Management Firm of the Year znajduje uzasadnienie w biznesowych realiach" - mówi Fabrice Bansay, Prezes Apsys Polska.

Firma co roku umacnia swoją pozycję na coraz bardziej konkurencyjnym rynku centrów handlowych. Model biznesowy Apsys zakłada zrównoważony rozwój w dwóch specjalizacjach: zarządzaniu oraz budowie centrów handlowych. W tej pierwszej Apsys Polska obsługuje już 20 obiektów w 13 miastach. Jednocześnie firma realizuje budowę centrum Posnania, które będzie jedną z największych tego typu nowoczesnych powierzchni handlowo-rozrywkowych w Polsce. Jest to zarazem największa inwestycja w sektorze retail prowadzona obecnie w Europie Centralnej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »