Dom » Wnętrza

Ponadczasowa elegancja - kolekcja paneli podłogowych Averto V4

Ponadczasowa elegancja - kolekcja paneli podłogowych Averto V4
Zobacz więcej zdjęć »
Laminowane panele podłogowe z nowej kolekcji Averto V4 firmy WITEX, za sprawą frezowanych krawędzi oraz dekorów w tradycyjnych, ciepłych odcieniach brązu wniosą do wnętrza nutę klasycznej elegancji, dodając mu zarazem subtelności i przytulności.

Laminowane panele podłogowe z nowej kolekcji Averto V4 firmy WITEX to połączenie najwyższej trwałości z komfortem użytkowania. Klasa ścieralności AC4 stanowi gwarancję, że panele z linii Averto V4 doskonale sprawdzą się zarówno w sypialni czy salonie, jak i w przedpokoju, czyli wnętrzu o dużym natężeniu ruchu. Wodoodporna płyta nośna Aqua-Protect, w połączeniu z impregnowanymi krawędziami, pozwala natomiast na montaż paneli podłogowych Averto V4 firmy WITEX również w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgotności, takich jak łazienka czy kuchnia.

Dodatkowo, warstwa antystatyczna zapewnia ochronę przed nieprzyjemnymi wyładowaniami elektrostatycznymi, a także zmniejsza przyczepność brudu, dzięki czemu podłogę łatwo jest utrzymać w czystości.

Podłoga idealnie elegancka

Panele podłogowe z kolekcji Averto V4 firmy WITEX nie tylko zachwycają niezwykłą wytrzymałością, ale także przyciągają spojrzenia eleganckim wyglądem. Sześć stylowych dekorów, wchodzących w skład linii Averto V4, reprezentuje ciepłe brązy z wyraźnym rysunkiem słojów, które doskonale wpiszą się w klimat każdego wnętrza. Dodatkowym atutem paneli z nowej kolekcji firmy WITEX jest fakt, że charakteryzują się one zróżnicowaną, odpowiednio dopasowaną do dekorów drewna strukturą powierzchni. W przypadku Gruszy Natur i Ciemnej Gruszy jest to wyczuwalna, szczotkowana struktura Handscraped II, odmiany dębu – bejcowany, szwedzki i szwedzki palony charakteryzują się strukturą klasyczną, Wiśnia Cavan zaś wyróżnia się powierzchnią matową, przypominającą wyglądem podłogę olejowaną. Kolekcja Averto V4 firmy WITEX swój niezaprzeczalny urok zawdzięcza także specjalnemu formatowi deski oraz czterostronnej v-fudze. Takie połączenie frezowanych krawędzi z wydłużonym rozmiarem panela (1376 mm długości) sprawia, że podłoga prezentuje się niezwykle elegancko, a całe pomieszczenie zyskuje iście królewski majestat.

Barwa podłogi ma niebagatelne znaczenie w aranżacji całego wnętrza, dlatego też warto gruntownie się nad nią zastanowić. Jedno jest pewne – moda na pewne kolory z czasem przemija, dekory o klasycznych, eleganckich barwach sprawdzają się natomiast zawsze i wszędzie. Dowodem na to są panele podłogowe z nowej kolekcji Averto V4 firmy WITEX, które dzięki stylowemu wyglądowi i ciepłej kolorystyce, doskonale prezentować się będą w każdym pomieszczeniu…

Kolekcja AVERTO V4
Wymiary panela: 1380 x 192 mm
Grubość panela: 8 mm
Montaż: bezklejowy LocTec
Struktura: w zależności od dekoru (struktura klasyczna, matowa powierzchnia lub wyczuwalna, szczotkowana struktura powierzchni), z 4-stronną fugą (V4)
Płyta nośna: Aqua-Protect
Odporność na ścieranie: AC4
Klasa użyteczności w pomieszczeniach mieszkalnych: 23, mocno obciążone (wg DIN EN 13329)
Klasa użyteczności w pomieszczeniach publicznych: 32, średnio obciążone (wg DIN EN 13329)
Gwarancja na ścieralność w pomieszczeniach mieszkalnych: Dożywotnia na stabilność produktu i połączenie, 25 lat na przetarcie, zaplamienia i odbarwienia powierzchni laminatu
Gwarancja na ścieralność w pomieszczeniach publicznych: 5 lat
Cena detaliczna: 104,90 zł/m2

Producent:
WITEX Polska Spółka z o.o.
ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław
http://www.witex.com.pl

WITEX to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg. O jej niewątpliwym wkładzie w rozwój tej dziedziny przemysłu świadczy m.in. fakt, iż należy do grona współwyznalazców podłogi laminowanej.  Dzięki dostosowaniu usług do potrzeb Klientów i partnerskiej współpracy handlowej WITEX cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców na całym świecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »