Dom » Budownictwo

Porady budowlane na każdą okazję

Porady budowlane na każdą okazję
Zobacz więcej zdjęć »
Czasami najprostsza rzecz wydaje się niezwykle skomplikowana, dopóki nie zobaczymy podpowiedzi na forum, czy w programie telewizyjnym. W przypadku prac budowlanych lepiej nie tworzyć niczego samodzielnie, tylko skorzystać ze sprawdzonych porad udzielanych przez specjalistów.

 

Przed rozpoczęciem prac budowlanych polecamy zajrzeć do serwisu www.budowlane24h.pl. Znajdą tam Państwo wiele artykułów na temat budowy domu od podstaw, prac wykończeniowych czy tych związanych z projektowaniem ogrodu.

Oto kilka z nich – po więcej zapraszamy do serwisu www.budowlane24h.pl

Instalacja domowego SPA – infrasauna

Infrasauna to alternatywa dla tradycyjnej sauny, z tym, że na jej zakup może pozwolić sobie więcej osób. Jest to spowodowane niewielkimi gabarytami i znacznie mniejszą ceną, aby ją uruchomić, wystarczy standardowe gniazdo o napięciu 230 V. Więcej informacji znajdą Państwo w naszym serwisie.

http://www.budowlane24h.pl/budowlane_instalacja-domowego-spa-8211-infrasauna-543.html

Budujemy ogrodowy basen

Basen w ogrodzie to pewnie marzenie wielu z nas. W naszym poradniku dowiedzą się Państwo, na co zwrócić uwagę przy budowie basenu. Warto pamiętać, że planując basen o powierzchni nieprzekraczającej 30 m2, niewymagane jest pozwolenia na jego budowę. Więcej szczegółów w tekście, między innymi podpowiedzi dotyczące lokalizacji, kształtu, technologii, itp.

http://www.budowlane24h.pl/budowlane_budujemy-ogrodowy-basen-644.html

Co zrobić, by dach był odporny na wichury - Poradnik SUPERDEKARZA

Z siłami natury nie ma żartów, o czym mieliśmy okazję przekonać się ostatnio oglądając wiadomości telewizyjne, które podawały relację z miejsc dotkniętych przez wichury, ulewne deszcze i gradobicie. W jedną noc ludzie tracili dobytek całego życia. Dlatego warto wiedzieć, jak najlepiej zabezpieczyć dom przed wichurami. W poradniku specjalista radzi jak postępować, by dach był odporny na wichury.

http://www.budowlane24h.pl/budowlane_co-zrobic-by-dach-byl-odporny-na-wichury-poradnik-superdekarza-575.html

ABC sztuki profesjonalnego tynkowania

To poradnik, w którym ekspert radzi jak przygotować mury do tynkowania. W nim także o przeszkodach, jakie możemy napotkać, między innymi: popękane tynki, odpadające fragmenty elewacji, odkształcenia i odbarwienia. Zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym poznają Państwo ABC sztuki profesjonalnego tynkowania.

http://www.budowlane24h.pl/budowlane_abc-sztuki-profesjonalnego-tynkowania-314.html


Polecamy.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Serwis www.budowlane24h.pl powstał w 2009 roku – na stronach naszego portalu znajdą Państwo wiadomości z branży budowlanej, informacje o targach, nieruchomościach, kredytach, materiałach i produktach budowlanych oraz nowościach rynkowych i inwestycjach budowlanych w naszym kraju. Serwis prezentuje także katalog firm i usług budowlanych. Zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goja81

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »