Dom » Budownictwo

Poręczny wkrętak akumulatorowy Black & Decker

Poręczny wkrętak akumulatorowy Black & Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Kompaktowy wkrętak akumulatorowy Black & Decker KC36LN dzięki innowacyjnej konstrukcji idealnie sprawdza się podczas prac montażowych w każdym domu.
Kompaktowe wkrętaki akumulatorowe są niezwykle pomocne przy wszelkiego typu drobnych pracach montażowych. Idealnie sprawdzają się podczas samodzielnego składania mebli, instalowania żaluzji, wieszania karniszy i obrazów, instalowania włączników elektrycznych czy też montażu półek. Wkrętak akumulatorowy Black & Decker KC36LN został zaprojektowany specjalnie z myślą o tego typu zastosowaniach. Ustawiana w trzech pozycjach rękojeść zapewnia uniwersalność użycia narzędzia oraz możliwość pracy w miejscach o ograniczonym dostępie.

Mały, ale wydajny
Silnik wkrętaka Black & Decker przystosowany jest do domowych zastosowań. Może obracać wrzeciono z prędkością do 180 obr./min. i maksymalnym momentem obrotowym 3,4 Nm. Prędkość wkręcania można regulować za pomocą czułego włącznika, który gwarantuje wygodę i łatwość użytkowania w każdym położeniu narzędzia. Dużym ułatwieniem dla użytkownika jest funkcja blokady wrzeciona, która pozwala na montaż akcesoriów jedną ręką.

Zawsze gotowy do pracy
Elektronarzędzie Black & Decker zasilane jest nowoczesnym akumulatorem litowo - jonowym o napięciu 3,6 V, który po 12 godzinnym ładowaniu, w stanie gotowości utrzymuje się nawet przez 18 miesięcy. Bateria ma niewielkie rozmiary i jest całkowicie ukryta w obudowie urządzenia.

Ergonomiczny uchwyt wkrętaka Black & Decker pokryty jest miłym w dotyku materiałem. Urządzenie wyróżniają kompaktowe rozmiary oraz bardzo mała masa, wynosząca 0,32 kg. Wyposażenie standardowe obejmuje 1 końcówkę wkrętarską. Urządzenie ma 2 lata gwarancji.
Cena: 129 PLN

Wszystkie produkty Black&Decker dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »