Firma » Finanse

Porozumienie SG Equipment Leasing Polska i Datalogic Mobile

Porozumienie SG Equipment Leasing Polska i Datalogic Mobile
Zobacz więcej zdjęć »
Jedna z czołowych firm na polskim rynku leasingu SG Equipment Leasing Polska oraz jeden ze światowych liderów produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów przenośnych do gromadzenia danych i systemów RFiD Datalogic Mobile zawarły porozumienie...

 dotyczące oferowania usługi leasingu klientom Datalogic Mobile. Dzięki doświadczeniu obu firm przedsiębiorcy planujący inwestycje w technologię Auto ID mogą nabyć przenośne urządzenia najwyższej jakości i oszczędne rozwiązania na wygodnych i przystępnych warunkach finansowych.Michał Banaszkiewicz, kierownik ds. rozwoju produktów na rynku urządzeń zaawansowanych technologii SG Equipment Leasing Polska powiedział: „Jesteśmy zadowoleni mogąc oferować leasing klientom firmy, która daje nam oparcie w specjalistycznej wiedzy na temat  urządzeń przenośnych. To idealne uzupełnienie dla oferowanych przez nas produktów finansowych na rynku zaawansowanych technologii."

Tomasz Szymański, dyrektor ds. kluczowych klientów Datalogic Mobile, „W partnerstwie Datalogic Mobile z SG Equipment Leasing Polska nasi klienci i potencjalni nabywcy odnajdą wygodne narzędzie finansowania swojego rozwoju. Inwestycje w rozwiązania AIDC skutecznie przyczyniają się do osiągania przewagi nad konkurencją, a partnerstwo z SG Equipment Leasing Polska wzbogaca naszą ofertę o produkt finansowy, który czyni ją zdecydowanie łatwiej dostępną i wygodną."

Datalogic Mobile jest częścią Datalogic, trzecim największym producentem na świecie i liderem w Europie w produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów przenośnych do gromadzenia danych i systemów RFID. Datalogic Mobile oferuje pełen zakres urządzeń przenośnych wykorzystywanych w magazynach, do wspierania pracy w terenie i w sprzedaży detalicznej.

SG Equipment Leasing Polska to jeden z liderów na polskim rynku leasingu firma zajmująca się finansowaniem ruchomych środków trwałych. Oferuje leasing sprzętu zaawansowanych technologii, maszyn i urządzeń przemysłowych oraz środków transportu. Firma spełnia w szczególności oczekiwania dostawców działających na skalę globalną, którzy poszukują partnera finansowego, podobnie jak oni oferującego obsługę w wielu krajach świata.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.korpusik@mediaconnect.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »