Dom » Wnętrza

Postaw na zastawę – kolekcja Pink Flowers marki Vittore Comforto

Postaw na zastawę – kolekcja Pink Flowers marki Vittore Comforto
Zobacz więcej zdjęć »
Szary od niedawna wrócił do łask projektantów i dekoratorów wnętrz. Jest to elegancka barwa, która stanowi doskonałe tło dla dekoracji w intensywniejszych odcieniach.

Modne połączenie szarości i mocniejszych, różowych akcentów charakteryzuje również porcelanową kolekcję naczyń Pink Flowers marki Vittore Comforto.


Róż i szarość – tandem idealny

Nowoczesne wnętrza wymagają odpowiednio dobranych, prostych dodatków i spójności kolorystycznej całej aranżacji. Chcąc modnie urządzić wnętrze, nie musimy jednak decydować się na surowy i chłodny w wyrazie klimat współczesnych mieszkań. Ożywić go można, łącząc nowoczesne akcenty z klasycznymi elementami. Doskonałym tego przykładem jest kolekcja naczyń Pink Flowers marki Vittore Comforto, która stanowi kompozycję modnych barw i tradycyjnych kształtów. Elementy wchodzące w skład linii Pink Flowers marki Vittore Comforto wykonane zostały z białej porcelany, której nadano prosty, klasyczny fason. Dzięki dekoracjom w odcieniach szarości, kontrastowo zestawionym z różowymi akcentami, naczynia zyskały nowoczesny charakter. Brzegi naczyń zdobi pas z delikatnym, kwiatowym motywem, a szary pasek dodatkowo dekoruje uszka filiżanek, mlecznika, wazy, sosjerki , imbryka oraz cukiernicy. Szara, stonowana kolorystyka pięknie wydobywa urok różowych akcentów i sprawia, że naczynia świetnie komponować się będą ze stylistyką nowoczesnych wnętrz.

Jeden wzór  - wiele kształtów

Zgodnie z założeniami, nowoczesność to nie tylko odpowiednie wzornictwo, ale także postawienie na funkcjonalność sprzętów i dodatków. Seria porcelanowych naczyń Pink Flowers marki Vittore Comforto odpowiada więc wymogom nowoczesności  dzięki odpowiedniej kolorystyce, jak również za sprawą praktycznych zestawów. W kolekcji znajdują się komplety doskonałe do serwowania wystawnego obiadu, jak również podawania deseru. Zestaw obiadowo-kawowy składa się z 93 części, które umożliwią zorganizowanie przyjęcia dla 12 osób. Odnaleźć w nim można talerze płytkie, głębokie oraz deserowe, salaterki, wazę, sosjerkę z podstawką, 4 półmiski o różnych kształtach oraz naczynia potrzebne do podania deseru, jak filiżanki, spodki, imbryk, cukiernica i mlecznik. Osobno zakupić można serwis do kawy, składający się sześciu filiżanek oraz sześciu spodków, bądź w wersji rozszerzonej o imbryk, cukiernicę i mlecznik. Chętni powiększyć ją mogą o komplet 6 talerzy deserowych o średnicy 18,5 cm. Dzięki temu, każdy będzie mógł stworzyć komplet dopasowany do swoich potrzeb.

Mieszkania utrzymane w szarej tonacji, to ostatnio jeden z najmodniejszych trendów aranżacyjnych. Kolor ten wprowadza atmosferę wyciszenia i harmonii. Subtelny klimat nowoczesnych wnętrz pomogą nam stworzyć porcelanowe naczynia z kolekcji Pink Flowers marki Vittore Comforto.

KOLEKCJA PINK FLOWERS MARKI VITTORE COMFORTO:

Zestaw do kawy 6/17:
6x filiżanka 220ml
 6x spodek
 1(2) x imbryk z pokrywką
 1(2) x cukiernica z pokrywką
1x mlecznik
Cena detaliczna: 83 zł

Zestaw do kawy 6/12:
6 x filiżanka 220ml
6 x spodek
Cena detaliczna: 36, 50 zł

Zestaw obiadowo-kawowy 12/93:
12x talerz płytki 26,5cm
12x talerz głęboki 22,5cm
12x talerz deserowy 19cm
12x filiżanka 220ml
12x spodek
12x talerz deserowy 15cm
6x salaterka 13,5cm
1(2) x waza z pokrywką
1(2) x sosjerka z podstawką
2x salaterka 22,5cm
2x półmisek owalny 25cm
1x półmisek owalny 30cm
1x półmisek owalny 35cm
1(2) x imbryk z pokrywką
1(2) x cukiernica z pokrywką
1x mlecznik
Cena detaliczna: 688 zł

Komplet talerzy deserowych:
6 x talerzy deserowych 18,5cm
Cena detaliczna: 34,50 zł

Marka: Vittore Comforto
Dystrybutor: Altom Sp.zo.o. Sp.k.
Kolekcja  Pink Flowers marki Vittore Comforto dostępna jest  m.in. w sklepie internetowym www.pieknowdomu.pl

Altom to firma zajmująca się projektowaniem i dystrybucją szkła, sztućców, porcelany i naczyń kuchennych. Reprezentuje również marki światowych producentów na rynku polskim. Firma powstała w 1991 roku i reprezentowana jest w 100% przez polski, prywatny kapitał.
Altom sp. z o.o. sp. k.
ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno
www.altom.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »