Firma » Bankowość

Powiadomienia i oferty specjalne kredytów w T-Mobile Usługi Bankowe

T- Mobile Usługi Bankowe w najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej udostępnia kolejne funkcjonalności, które pozwalają na zarządzenie powiadomieniami w bankowości mobilnej i korzystanie z ofert specjalnych w nowych kanałach.

Dodatkowo bank zapowiada wdrożenie logowania i autoryzacji biometrycznej w kanale mobilnym dla użytkowników iOS i Android.

Informacja to podstawa, dlatego nowa bankowość T-Mobile Usługi Bankowe poinformuje klienta o wszystkim, co uzna za istotne. Jeśli otrzyma ważny przelew albo pensję, bank od razu wyśle notyfikację na  telefon. Zarządzanie powiadomieniami w kanale mobilnym pozwala w prosty sposób uruchomić powiadomienia push, SMS, e-mail. Po aktywowaniu funkcji, zarządzanie w aplikacji możliwe jest w pełnym zakresie, jak w bankowości internetowej. Każdy użytkownik może dostosować powiadomienia do swoich indywidualnych potrzeb. Aplikacja do tej pory pozwalała na odbieranie powiadomień push, które były włączone w bankowości internetowej.

 

Nowy proces pożyczkowy dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe umożliwia wnioskowanie nawet o 200 000 zł na dowolny cel - bez zaświadczeń o dochodach i potrzeby wychodzenia z domu. Dzięki prostemu formularzowi wypełnienie wniosku zajmuje tylko 2 minuty. Oferta jest dostępna w nowej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Wystarczy kilka kliknięć, aby mieć na koncie dodatkową gotówkę.

- Nowe funkcjonalności w kanałach T-Mobile Usługi Bankowe są elementem długofalowej strategii aktywnego rozwoju kanałów zdalnych. W następnych miesiącach będziemy wprowadzać kolejne zmiany, udostępniając nowe rozwiązania oraz udogodnienia, na które klienci zwrócili uwagę w swych zgłoszeniach i komentarzach. Planujemy wdrożenie rozwiązań biometrycznych w kanale mobilnym i wykorzystanie ich w bankowości internetowej na potrzeby autentykacji użytkowników i autoryzacji operacji. W najbliższym czasie będziemy mogli podać dokładne daty udostępniania rozwiązania użytkownikom systemów Android i iOS – mówi Krzysztof Suchan, Dyrektor Działu Rozwoju Systemów i Kanałów.

 

Nowe funkcjonalności – zarządzania powiadomieniami i oferty specjalne kredytów są dostępne w aplikacji mobilnej dla Android i iOS od wersji 4.4. O udostępnieniu biometrii bank poinformuje już niebawem.

 

Po dodaniu kolejnych funkcjonalności T-Mobile Usługi Bankowe zmienił domyślną wersję bankowości internetowej, do której kieruje z menu serwisowego. Obecnie po kliknięciu „Zaloguj” w menu klient kierowany jest na stronę logowania do nowej bankowości internetowej. Dotychczasowa wersja systemu pozostaje nadal dostępna dla klientów pod niezmienionym adresem internetowym. W najbliższym czasie systemy będą działać równolegle, ale zmiana domyślnej strony do logowania, to pierwszy krok do całkowitego wyłączenia dotychczasowej wersji systemu T-Mobile Usługi Bankowe i migracji wszystkich klientów do nowego systemu. Bank zachęca do korzystania z nowej, udoskonalonej wersji systemu, która została udostępniona w kwietniu br.

 

Platforma jest cały czas rozwijana, niebawem pojawią się kolejne udogodnienia, takie jak np. Koszyk Płatności, Program Rekomendacyjny, Autospłata Faktur za usługi telekomunikacyjne T-Mobile czy Eksport Historii.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »