Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Pożegnanie wakacji na wesoło! – zabawy i warsztaty dla dzieci

Zakończenie wakacji to wspaniała okazja do świętowania! Już 24 i 25 sierpnia maluchy odwiedzające Centra Handlowe Auchan wezmą udział w zabawach i warsztatach, podczas których będą się przygotowywać do roku szkolnego.

Koniec wakacji tuż, tuż, dlatego warto pomyśleć o przygotowaniach do szkoły i przedszkola. Każdy, kto w sobotę 24 sierpnia odwiedzi Centrum Handlowe Auchan Hetmańska oraz w niedzielę 25 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna, będzie mógł wziąć udział w warsztatach, quizach i rodzinnych zabawach. W ten sposób dzieci pożegnają wakacje!

Podczas spotkania młodzi uczestnicy i ich rodzice rozwiążą rebusy i zagadki, a także będą mieli okazję sprawdzić spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia. Będzie to doskonała rozgrzewka przed rozpoczęciem roku szkolnego. Z kolei w strefie warsztatów plastycznych będzie można przygotować kolorowe organizery na szkolne przybory, zabawne zawieszki na drzwi oraz zakładki do książek.

Wyjątkowe zabawy czekają również na przedszkolaków! Maluchy będą mogły wziąć udział w Quizie Smoka Obiboka, zagrają w grę „Cyferki dla najmłodszych", a także powtórzą nazwy miesięcy i pór roku.

Zabawy odbędą się 24 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz 25 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Zabawy będą prowadzone od godz. 11.00 do 17.00. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »