Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Poznaj historię drewnianego chłopca - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Poznaj historię drewnianego chłopca - bezpłatne przedstawienie dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
7 marca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała najsłynniejszy drewniany chłopiec będzie bawić i uczyć o nieprzemijających wartościach, sile przywiązania i spełnianiu marzeń. Gotowi na opowieść o pajacyku o imieniu Pinokio?

Wywodząca się z Włoch historia drewnianego chłopca od lat uczy najmłodszych ważnych wartości, czyli uczciwości, lojalności i odwagi. Główny bohater – drewniany pajacyk wystrugany pewnego dnia przez samotnego Dżepetta zacznie odczuwać ludzkie emocje i stanie przed wieloma wyborami. Pinokio szybko nauczy się, że kłamstwo nie popłaca, a może nawet skończyć się… znacznym wydłużeniem nosa!

Czy drewniana postać poradzi sobie z licznymi przygodami? Czy jego największe marzenie stania się prawdziwym chłopcem będzie mogło się ziścić? Tego dowiedzą się już w najbliższą sobotę mali widzowie w trakcie przedstawienia z cyklu „Smyki teatrzyki”. Podróż w świat teatru umili zmieniająca się scenografia i piosenki wykonywane na żywo.

Dla dzieci przygotowano też zabawę w nagrodami. Za udział w każdym spotkaniu będzie można otrzymać pieczątkę, przystawianą na specjalnej karcie uczestnika. Każdy, kto zbierze przynajmniej 6 pieczątek oraz dostarczy organizatorom własnoręcznie narysowany obrazek, na którym przedstawi ulubioną postać z jednej z wystawianych bajek, będzie mógł wziąć udział w konkursie z nagrodami. Kartę uczestnika będzie można otrzymać w trakcie sobotniego spotkania.

Przedstawienie dla dzieci pt. „Pinokio” odbędzie się 7 marca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Casino 421 w Bielsku-Białej. Spektakl zostanie odegrany dwukrotnie o godzinie 15.00 i 17.00. Wstęp wolny!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »