Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Poznajemy tajemnice maszyn i konstrukcji

Już w najbliższą sobotę Port Rumia zaprasza na kolejną odsłonę edukacyjnego cyklu „Akademia małego odkrywcy”. W sobotę 20 kwietnia podczas spotkania pt. „Mały inżynier” na dzieci, które uwielbiają budować i majsterkować czeka mnóstwo atrakcji i naukowych ciekawostek. Zajęcia potrwają od 12 do 17.

Od kwietnia do czerwca na małych miłośników nauki w Porcie Rumia czekają 3 spotkania z serii „Wynalazca”.  Będzie można poznać zagadnienia związane z techniką, majsterkowaniem i konstruowaniem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W trakcie comiesięcznych spotkań dzieci pod okiem instruktorów będą poznawały pracę inżynierów oraz tajemnice maszyn i konstrukcji, a także wykonają eksperymenty, które pozwolą im przekonać się, że nauka jest fascynująca.

W sobotę 20 kwietnia mali odkrywcy dowiedzą się, że podstawowe prawa fizyki i techniki można zaobserwować w działaniu przedmiotów, które wynaleziono wiele lat temu. Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się, jak funkcjonuje zegar słoneczny, dźwig, kompas oraz sprawdzą, czy samochód z kwadratowymi kołami może się poruszać

Kolejne spotkania z serii „Wynalazca” odbędą się:

18 maja – Mały konstruktor

15 czerwca – Mały budowlaniec

Spotkanie pt. „Mały inżynier” z cyklu „Akademia małego odkrywcy” odbędzie się 20 kwietnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »