Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Poznajemy tajemnice maszyn i konstrukcji

Już w najbliższą sobotę Port Rumia zaprasza na kolejną odsłonę edukacyjnego cyklu „Akademia małego odkrywcy”. 18 maja podczas spotkania pt. „Mały konstruktor” na dzieci, które uwielbiają budować i majsterkować, czeka mnóstwo atrakcji i naukowych ciekawostek.

Do czerwca na małych miłośników nauki w Porcie Rumia czekają trzy spotkania z serii „Wynalazca”. W ich trakcie będzie można poznać zagadnienia związane z techniką, majsterkowaniem i konstruowaniem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W trakcie comiesięcznych spotkań dzieci pod okiem instruktorów będą poznawały pracę inżynierów oraz tajemnice maszyn i konstrukcji, a także wykonają eksperymenty, które pozwolą im przekonać się, że nauka jest fascynująca.

18 maja mali odkrywcy będą mieli okazję zbudować wyrzutnie ze szpatułek, autka zasilane energią słoneczną, katamarany, wiatrowskazy oraz budowle z kartonu. Dodatkowo, będą miały szansę na poznanie pojęć związanych z fizyką, takich jak środek ciężkości, siła odśrodkowa i tarcie. W ramach poszukiwań środka ciężkości, dzieci będą angażować się w tworzenie linoskoków oraz balansujących motyli i ptaków. Zapowiada się niezwykle ekscytujący dzień pełen nauki i zabawy!

Kolejne spotkanie z serii „Wynalazca” odbędzie się 15 czerwca. Na dzieci czeka moc zabawy w trakcie zajęć zatytułowanych „Mały budowlaniec”. Spotkanie pt. „Mały konstruktor” z cyklu „Akademia małego odkrywcy” odbędzie się 18 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Wstęp wolnyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »