Dom » Nieruchomość

Poznań: Plac Wolności 6 – rewitalizacja kamienicy w sercu miasta zbliża się do końca

Poznański deweloper Inwestycje Wielkopolski niedługo zakończy swoją kolejną inwestycję. Rewitalizacja budynku położonego przy jednym z głównych miejskich placów pozwoliła na przygotowanie 259 lokali inwestycyjnych.

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/34cd0ca14e47293b8942de765b2dd71820230123112503/f057f9567bbebf684d18972a3d5737f720230123112610/ee918c

 

Poznań: Plac Wolności 6 – rewitalizacja kamienicy w sercu miasta zbliża się do końca. Odmieniony budynek wkrótce przyjmie pierwszych gości.

 

Poznański deweloper Inwestycje Wielkopolski niedługo zakończy swoją kolejną inwestycję. Rewitalizacja budynku położonego przy jednym z głównych miejskich placów pozwoliła na przygotowanie 259 lokali inwestycyjnych na sprzedaż, które niebawem czekać będą na swoich krótko i długoterminowych najemców. Opiekę nad obiektem obejmie spółka INA Management - dynamicznie rozwijająca swoją sieć najmu w głównych miastach Polski.

 

Plac Wolności 6 to 7-kondygnacyjny budynek położony w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 400 metrów od Starego Rynku. Oferuje lokalizację premium vis a vis Fontanny Wolności, nieopodal Teatru Polskiego, a w jego pobliżu znajdują się największe historyczne i nowożytne atrakcje miasta: Ratusz z koziołkami, Muzeum Narodowe, Biblioteka Raczyńskich, poznańska Fara, Muzeum Historii Miasta, Zamek Cesarski, a dotarcie do Starego Browaru zajmuje spacerem zaledwie 5 minut. Ponadto, tuż obok budynku znajduje się Biblioteka Uniwersytecka oraz kultowe Kino Muza, jeden z najstarszych obiektów tego rodzaju w Europie.

 

Dokładnie przemyślana aranżacja wnętrz w pełni wpisze się w potrzeby gości pod wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Wszystkie apartamenty wyposażono w aneksy kuchenne, a część z nich oferuje również balkony i loggie. W przestrzeniach wspólnych do dyspozycji będą liczne udogodnienia, takie jak samoobsługowa pralnia, przestrzeń do pracy czy recepcja. W najbliższej okolicy kamienicy dostępne są liczne kawiarnie, restauracje i lokale usługowe znacznie podnoszące komfort codziennego życia.

 

Wyróżnikiem inwestycji będzie kompleksowa obsługa najmu przez doświadczoną spółkę INA Management, która planuje prowadzić w budynku aparthotel w formacie Citybreak. To autorski wariant wprowadzony na rynek przez INA, który doskonale sprawdza się w inwestycjach zarządzanych przez firmę na terenie największych miast Polski. Ponadto, w inwestycji Plac Wolności 6 oferowana będzie dodatkowa opcja w standardzie Longstay, która zaplanowana jest pod najem długoterminowy.

 

Na Drzwi Otwarte w obiekcie zaproszono partnerów oraz inwestorów, którzy mieli okazję zapoznania się z całym obiektem, wprowadzonym standardem usługi zarzadzania i innymi udogodnieniami. Była to również okazja do spotkania się doradcami z biura sprzedaży oraz architektami wnętrz. Celem wydarzenia była prezentacja lokali pokazowych w kilku różnych aranżacjach oraz przedstawienie oferty operatora dotyczącej zarządzania najmem. Przedstawiciele INA Management szczegółowo omówili oferowane przez siebie unikalne warianty obsługi lokali inwestycyjnych oraz przybliżyli strategię współpracy, wartości i strategie marketingowe, które zapewnią nie tylko zadowolenie gości, ale też optymalizację zysków dla inwestorów.

 

Drzwi otwarte to dla dewelopera doskonała sposobność do zaprezentowania w bezpośrednim kontakcie wszystkich atutów oferty i realizowanego projektu - mówi Andrzej Marszałek, prezes zarządu firmy Inwestycje Wielkopolski. Dla klienta jest to jednocześnie możliwość obejrzenia lokalu i analizy korzyści z inwestycji. Zdarzało nam się już wielokrotnie z powodzeniem organizować tego typu wydarzenia w przeszłości, dlatego też postanowiliśmy wykorzystać tę formę prezentacji również na Placu Wolności 6.

 

___

 

Inwestycje Wielkopolski - firma deweloperska działająca na rynku nieruchomości już od ponad 25 lat, prowadząca działalność w Poznaniu i Wielkopolsce. Jej głównym założeniem jest rewitalizacja zabytkowych kamienic i budowa nowych budynków mieszkalno-usługowych. Deweloper lokuje swoje inwestycje w prestiżowych i wyjątkowych punktach miasta. Pasją firmy są nowe wyzwania, a jej konsekwencją zrealizowane dotychczas projekty. Zaliczają się do nich Rybaki 20, Chwaliszewo 73, Wodna 15, Chwaliszewo przy Trakcie Królewsko-Cesarskim, Nowe Chwaliszewo, Półwiejska 47, Ostrówek 12, Zielony Marcelin, Małe Garbary 8 czy Na Polance. Obecnie realizowany jest projekt Plac Wolności 6. Od 2016 roku firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a od 2017 roku współtworzy Oddział Poznański PZFD.

 

INA Management - firma zarządzająca wynajmem długo i krótkoterminowym, posiadająca w ofercie liczne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w najciekawszych i najrentowniejszych lokalizacjach Gdańska, Gdyni, Warszawy czy Wrocławia. Unikatowym przedsięwzięciem INA jest pięć sieci wyjątkowych aparthoteli: Stay In, Citybreak, LongStay, Symphony oraz BeLong, które dzięki komfortowym apartamentom, licznym udogodnieniom i gościnnej obsłudze są jednymi z najczęściej wybieranych obiektów noclegowych, zarówno rekreacyjnie jak i biznesowo. Przejrzyste oferty i spersonalizowane działania marketingowe zapewniają bezpieczeństwo inwestorom. INA w minionych latach 2015 – 2020 zarządzała 460 apartamentami w 6 aparthotelach. Na lata 2021 – 2023 INA zakontraktowała otwarcie 14 nowych obiektów aparthotelowych łącznie z ok. 1850 apartamentami, pod wspomnianymi 5 markami aparthotelowymi. Każda z sieci to szczególna selekcja obiektów apartamentowych ustandaryzowanych pod względem lokalizacji oraz proponowanych udogodnień. Nowoczesne apartamenty o komfortowych powierzchniach, w pełni wyposażone, z gościnną i kompetentną obsługą recepcyjną to standard każdej z naszych sieci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mateuf8

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »