Firma » Bankowość

Pożyczka 0% w Alior Banku

Alior Bank przygotował promocyjną ofertę pożyczki gotówkowej. Klienci mogą teraz pożyczyć do 5000 zł na wyjątkowo korzystnych warunkach, bo oprocentowanie pożyczki wynosi 0%.


Nowa oferta to idealna propozycja dla osób, które chcą szybko i na dogodnych warunkach zasilić portfel niewielką sumą pieniędzy. Szczególnie w okresie przedświątecznym warto zadbać dodatkową gotówkę i nie martwić się o finanse, kupując prezenty dla bliskich.


W ramach promocyjnej oferty można otrzymać pożyczkę do kwoty 5000 zł z oprocentowaniem 0% i niską prowizją. Co ważne, uzyskanie pożyczki jest bardzo łatwe i nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek przez Internet. Środki można otrzymać nawet w ciągu 1 dnia.

 

Maksymalny okres kredytowania wynos 12 miesięcy, a pożyczając do kwoty 4000 zł, nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o dochodach. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci Banku.


Pożyczka 0% dla każdego w Alior Banku:

  • promocyjne oprocentowanie – 0%,

  • maksymalna kwota pożyczki – 5000 zł,

  • okres spłaty do 12 miesięcy,

  • do 4000 zł bez zaświadczeń o dochodach,

  • środki dostępne nawet w 1 dzień.

Wniosek o pożyczkę można złożyć online na dedykowanej stronie dostępnej pod adresem:  http://pozyczka.aliorbank.pl/zero_wniosek/

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Dorota Kasztelan 2016-01-02 12:54:33

    Kilka firm pożyczkowych również przygotowało promocyjną ofertę pożyczki gotówkowej za 0 zł. Wszystkie promocyjne oferty dostępne są na stronie: www.get-money.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »