Technologie » Komputery

PQI U368: pojemny i szybki flash USB 3.0

PQI U368: pojemny i szybki flash USB 3.0
Zobacz więcej zdjęć »
W sprzedaży jest już dostępny flash USB PQI Cool Drive U368. Pamięć oferuje aż 64 GB pojemności a także wyposażona jest w interfejs USB 3.0, który zapewnia nawet dziesięciokrotnie większą przepustowość.

Wykorzystanie standardu USB 3.0 gwarantuje imponujące prędkości transferu danych - do 105 MB/s. Dodatkowo, duża pojemność pamięci - 64 GB, sprawia, że PQI U368 jest znakomitym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy często przenoszą i kopiują większe pakiety danych, filmy i pliki audio. Nośnik jest kompatybilny z USB 2.0, będzie więc bez problemu współpracował z urządzeniami wyposażonymi w tego typu interfejs.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Warto także zwrócić uwagę na atrakcyjny design obudowy pamięci, która została wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze błękitu. Urządzenie wyposażone jest w oprogramowanie TurboFlash USB, które optymalizuje prędkość transferu danych USB oraz obsługuje aplikację Ur-Smart do zarządzania plikami (można ją bezpłatnie pobrać ze strony PQI).

Cool Drive U368 to kolejne urządzenie z bogatej oferty modułów pamięci PQI, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem klientów. Cena PQI U368 o pojemności 64GB to 659 zł brutto. Dostępny jest także model 32GB, który kosztuje 309 zł oraz 16GB w cenie 149 zł. Nośniki objęte są dożywotnią gwarancją producenta i dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN - dystrybutora PQI w Polsce. Można je kupić m.in. w sieciach Vobis, Komputronik, Empik, a także w wielu sklepach internetowych np. Agito.pl lub Merlin.pl. Więcej informacji oraz pełną listę punktów sprzedaży można znaleźć na stronie www.pqi.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »