Firma » Biznes

Pracownicy DB Schenker zmierzyli się w walce o Puchar Prezesa

Pracownicy DB Schenker zmierzyli się w walce o Puchar Prezesa
Zobacz więcej zdjęć »
Wrzesień to czas na sportowe święto. Ponad 1100 pracowników DB Schenker z całej Polski wzięło udział w XIV Turnieju o Puchar Prezesa, który odbył się Warszawie.

Podczas tegorocznej edycji turnieju zawodnicy rywalizowali w czterech dyscyplinach: piłce halowej, badmintonie, biegach na 5 i 10 kilometrów oraz – po raz pierwszy – w siatkówce. Do rozgrywek, które odbyły się w obiektach SGGW przy ul. Nowoursynowskiej w Warszawie stanęły 33 drużyny piłkarskie, 18 zespołów badmintona, 60 biegaczy i 11 teamów siatkarskich. Zwycięzcy odebrali puchary z rąk Janusza Górskiego, CEO North&East Europe w DB Schenker.

Nie tylko sport
Turniej o Puchar Prezesa to nie tylko mecze i zawody. Z jednej strony jest okazją do sprawdzenia swoich umiejętności sportowych, zmierzenia się w duchu fair play z rywalami i próbą wytrwałości. Z drugiej strony emocje sportowe to kibicowanie, niezapomniana atmosfera i przede wszystkim możliwość spotkania pracowników DB Schenker z całej Polski.

Zgrany zespół
W ciągu dwudniowego wydarzenia pracownicy operatora logistycznego po raz kolejny pokazali, że tworzą niesamowicie zgrany zespół, a sport to ich pasja.

DB Schenker to wiodący globalny operator logistyczny. W Polsce w 39 lokalizacjach zatrudnia ponad 2 tysiące osób. Na co dzień współpracuje z ponad 3000 kierowców, którzy dostarczają przesyłki do odbiorców.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Marcin Meller w Empik Echo Kielce, 25.06.19, g.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »