Dom » Wnętrza

Practi Box - czystość zamknięta w pudełku

Practi Box - czystość zamknięta w pudełku
Zobacz więcej zdjęć »
Czyste ściereczki zawsze pod ręką? Teraz to możliwe! Kolejny wynalazek Paclan - Practi Box, czyli ściereczki ukryte w pudełku - przydadzą się każdej gospodyni, która ceni sobie wygodne rozwiązania.

W praktycznym pudełku zamknięto 30 sztuk ściereczek Practi o wymiarach 25x40 cm. Ich perforowana, bardzo chłonna i szybkoschnąca powierzchnia doskonale poradzi sobie z zabrudzeniami, nie pozostawiając przy tym smug.

Można je stosować na sucho i mokro, zarówno z wykorzystaniem detergentów, jak i bez nich. Ściereczki przyznaczone są do wielokrotnego użytku. W razie dużych zabrudzeń istnieje możliwość wyprania ich w temperaturze do 90 stopni Celsjusza. Praktyczne pudełko (zbliżone rozmiarem do kartonowego opakowania na chusteczki higieniczne ułatwia przechowywanie, a za pomocą prostego mechanizmu wyjmowania kolejnych sztuk, porządki będą przebiegały sprawnie. Ściereczki świetnie sprawdzą się w każdym domu - szczególnie tam, gdzie częste porządki są na porządku dziennym. Umieszczenie trzydziestu sztuk w jednym pudełku pozwoli na zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

Paclan Practi Box
Cena jednego opakowania: 9 zł
Produkty Paclan można kupić głównie w hipermarketach i sklepach internetowych, np. www.takczysto.pl/paclan
Więcej informacji na stronie: www.paclan.pl

 

Marka Paclan to polski oddział koncernu CeDo – firmy cenionej na rynku europejskim produkującej artykuły gospodarstwa domowego. Paclan istnieje na rynku polskim od 1993 roku. Od początku opiera swoje działanie na wysokiej jakości produktów, troszczy się również o środowisko naturalne i wspiera cele dobroczynne. Wszystko to sprawia, że Paclan to marka sprawdzona i godna zaufania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon
http://publicon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »