Dom » Architektura

PREMIERA SEZONU! Zimowe wydanie katalogu "DOMY RODZINNE" Pracowni Projektowej ARCHIPELAG!

PREMIERA SEZONU! Zimowe wydanie katalogu "DOMY RODZINNE" Pracowni Projektowej ARCHIPELAG!
Zobacz więcej zdjęć »
W najnowszym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” Pracownia Projektowa ARCHIPELAG przygotowała wachlarz różnorodnych propozycji projektowych, które pozwolą rozgrzać marzenia o własnym domu.

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG rozświetla chłodne dni! Zima to dobry czas na wybór projektu domu, którego realizację można rozpocząć, wraz z budzącą się do życia wiosną.

Najnowsze wydanie katalogu „Domy Rodzinne” to prawie 100 projektów domów, wśród których znalazły się domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, domy w zabudowie szeregowej, funkcjonalne domy małe, imponujące rezydencje, charakterystyczne dla Pracowni Projektowej ARCHIPELAG projekty „z falą”, a także wiele oryginalnych koncepcji w nowoczesnym stylu. Na szczególną uwagę zasługuje nowa, unikatowa Kolekcja BIANCO, w której dominuje ascetyczna wizja piękna – prosta, czysta, doskonała. Wnętrza domów z Kolekcji BIANCO zostały zaprojektowane z najwyższą troską o ergonomię i komfort użytkowy.

 

W najnowszym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” czytelnicy znajdą również zaproszenie do udziału w Świątecznym Konkursie Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, w którym do wygrania jest projekt domu pod choinkę oraz inne, atrakcyjne nagrody.  

Do lektury najnowszego wydania katalogu „Domy Rodzinne” zachęca również seria artykułów poradnikowych, z najnowszymi informacjami z rynku budowlanego, którą Pracownia Projektowa ARCHIPELAG przygotowała wspólnie z ekspertami z firm partnerskich. W katalogu ponadto garść wskazówek, jak dopasować projekt do potrzeb rodziny, jakie dodatki do projektu wybrać, przydatne instrukcje, jak i gdzie dokonać adaptacji projektu, a także informacje dotyczące możliwości przeprowadzenia zmian w projekcie.  

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG zaprasza do lektury!

www.archipelag.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
http://www.archipelag.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »