Firma » Biznes

Prestiżowe certyfikaty dla Kolportera

Firma Kolporter została uhonorowana w maju br. dwoma prestiżowymi certyfikatami: Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej oraz certyfikatem „Złoty Płatnik 2014”.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest nadawany przez wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska. Do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności. Kolporter otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej drugi rok z rzędu.


Z kolei certyfikat „Złoty Płatnik”, przyznawany przez grupę ubezpieczeniowo-finansową Euler Hermes, jest wyróżnieniem za zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Laureatami zostają firmy uzyskujące w danym roku najwyższy tzw. Wskaźnik Moralności Płatniczej.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć ponad 25 tysięcy terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Terminale realizują również płatności i usługi elektroniczne. Kolporter jest właścicielem 820 saloników prasowych i 192 salonów Top-Press.

Biuro Prasowe KolporteraRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kolporter Biuro Prasowe

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »