Technologie » Komputery

Prestiżowe nagrody dla rozwiązań Panda Security chroniących firmy

Prestiżowe nagrody dla  rozwiązań Panda Security chroniących firmy
Zobacz więcej zdjęć »
Rozwiązania korporacyjne firmy Panda Security zdobywają kolejne nagrody. Na targach Infosecurity World w Chinach Panda Cloud Office Protection otrzymało tytuł Najbardziej Innowacyjnego Produktu, a urządzenie Panda GateDefender Performa tytuł Produktu Rekomendowanego Przez Użytkowników.

Nowatorski program Panda Cloud Office Protection (korporacyjne rozwiązanie zabezpieczające (bazujące na technologii Cloud Computing i modelu SaaS) zdobyło tytuł Najbardziej Innowacyjnego Produktu na targach Infosecurity World w Chinach, stając się pierwszym na rynku chińskim systemem korporacyjnym działającym w modelu Cloud Security. Podobnie, użytkownicy uczestniczący w tym prestiżowym wydarzeniu zarekomendowali urządzenie Panda GateDefender Performa z serii 9000.

Także redakcja magazynu Byte (Hiszpania) przyznała urządzeniu Panda GateDefender Performa nagrodę „Byte 2010” w kategorii Najlepszego Sprzętowego Rozwiązania Zabezpieczającego. Jak informuje magazyn: „Ponieważ niebezpieczeństwa pochodzące z sieci internet stanowią 99% zagrożeń dotyczących współczesnych sieci, ochrona brzegów sieci korporacyjnych nie jest luksusem, ale koniecznością. Panda GateDefender Performa jest urządzeniem typu UTM chroniącym sieci przed wszystkimi typami zagrożeń internetowych”.

W kwietniowym Grupowym Przeglądzie Produktów urządzenie Panda GateDefender Performa 9500 otrzymało cztery gwiazdki od redakcji magazynu SC Magazine (USA i Wielka Brytania) <http://www.scmagazineus.com/panda-gatedefender-performa-9500/review/3137/> – za łatwość instalacji i zarządzania przy pomocy konsoli sieciowej. Redaktor ds. technologii, Peter Stephenson, stwierdził, że produkt ten charakteryzuje się „korzystną relacją wartości do ceny”.

Więcej informacji na temat rozwiązań korporacyjnych firmy Panda Security znajduje się na stronie: http://www.pspolska.pl/homecorp/.

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »