Technologie » Fotografia

Prezentacja firmy Konica Minolta w Bukowinie Tatrzańskiej

Przedstawiciel firmy Konica Minolta był jednym z prelegentów podczas konferencji poligraficznej w Bukowinie Tatrzańskiej. Wystąpienie dotyczyło m.in. zastosowania Internetu w druku cyfrowym.

W dniach 10-12 stycznia 2008 roku odbyła się w Bukowinie Tatrzańskiej IX Konferencja Poligraficzna. Wzięli w niej udział przedstawiciele branży poligraficznej z całego kraju, w tym  firma Konica Minolta Business Solutions Polska.

Przez trzy dni rozmawiano m.in. o kondycji polskiej poligrafii, prognozach na przyszłość, jak również o nowościach rynkowych. Ze względu na bogaty program, konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem drukarzy. Na tegorocznym spotkaniu w Bukowinie Tatrzańskiej firmę Konica Minolta reprezentował Adam Bieniewski, Production Printing & Solutions Product Manager. Podczas swojego wystąpienia panelowego mówił o trendach na rynku urządzeń cyfrowych oraz o szansach na rozwój biznesu drukarskiego związanych z wykorzystaniem technologii cyfrowej. Specjalista zwrócił uwagę na dynamicznie rosnącą liczbę zamówień przewidzianych do wykonania w ciągu 24 godzin.  Druk cyfrowy z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Obecnie 78% kolorowych wydruków jest wykonywanych w nakładzie poniżej 5.000  egzemplarzy. W dużej części są to kolorowe materiały marketingowe. Firma Konica Minolta oferuje rozwiązania, które pozwalają zwiększyć atrakcyjność i skuteczność takich materiałów, na przykład poprzez ich personalizację” - mówił Adam Bieniewski podczas konferencji w Bukowinie.  Konferencja w Bukowinie Tatrzańskiej pozwoliła nie tylko na wymianę poglądów na temat druku, ale przyczyniła się także do integracji środowiska poligrafów.   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »