Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Prezenty dla babci i dziadka w Auchan Bielany

Dzień Babci i Dzień Dziadka tuż, tuż. Auchan Bielany Park Handlowy przy ul. Francuskiej zaprasza wszystkich, którzy nie zdążyli jeszcze kupić upominków dla najbliższych. Z myślą o babciach i dziadkach zaplanowano także słodki konkurs.

21 stycznia tradycyjnie obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia – Dzień Dziadka. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych dni, wiele osób do życzeń będzie chciało dołączyć choćby skromny upominek.

W poszukiwaniu prezentów warto wybrać się do Auchan Bielany Park Handlowy przy ul. Francuskiej. Trwa tam właśnie sezon wielkich obniżek. Można więc kupić wspaniałe upominki po bardzo atrakcyjnych cenach.  Babcie i dziadkowie w dniu swojego święta będą mieli szansę wygrać słodki poczęstunek w specjalnym konkursie zapowiadanym przez sklep "Czas na herbatę" (znajdujący się na terenie galerii handlowej). Aby otrzymać nagrodę, będzie wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Quiz zaplanowano na poniedziałkowe i wtorkowe popołudnie (21-22 stycznia 2008 roku). Jak zapewniają organizatorzy, pytania będą łatwe, tematyką nawiązujące do herbaty.  W Auchan Bielany prezenty można wybierać do woli. Jest tam blisko 80 sklepów, m.in. z odzieżą damską i męską (Solar, Pabia, Carry, Vistula) oraz kosmetykami (Douglas). Oryginalnych upominków warto poszukać też w takich sklepach jak Bata, Świat Spinek i Porcella. A jeśli ktoś planuje obdarować dziadków zestawem witamin, może skorzystać z oferty apteki, znajdującej się na terenie galerii. Wnuczęta zamierzające spędzić z babcią i dziadkiem trochę czasu w miłej atmosferze, mogą zaprosić najbliższych do kawiarni bądź restauracji. W Auchan Bielany kawę serwuje m.in. Cafe Toffino, obiady i kolacje - na przykład SPHINX.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (2)

  • poziomka
    poziomka 2008-12-15 16:17:59

    ja chyba mojej też, co roku mam nowe sweterki :)

  • smolek
    smolek 2008-12-14 00:38:55

    a ja swojej babci kupię kilo wełny :) he he bo bardzo lubi robić na drutach


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »