Technologie » Komputery

Produkcja banerów „in-house” – obniżenie kosztów zleceń zewnętrznych

Produkcja banerów „in-house” – obniżenie kosztów zleceń zewnętrznych
Zobacz więcej zdjęć »
Konica Minolta oferuje urządzenia biurowe, które pozwalają użytkownikom wyjść poza ograniczenia popularnych formatów. Wyjątkowa opcja druku na papierze o długości do 1,2 metra umożliwia wydruk banerów promocyjnych, harmonogramów i schematów blokowych.

Firmy, które korzystają w swojej działalności z wydruków o niestandardowych formatach, nie muszą już zlecać wykonania tego typu prac „na zewnątrz”. Konica Minolta oferuje wyjątkową opcję druku na papierze banerowym w formacie 1200x216 mm, dostępną w drukarkach magicolor 5650EN-d i 5670EN-d. Posiadanie przez firmę własnego urządzenia umożliwiającego druk banerów pozwala na znaczne obniżenie kosztów zleceń zewnętrznych.

Standardowy koszt druku banera u zewnętrznego podwykonawcy wynosi ok.50 zł/szt. Natomiast firma drukująca baner na urządzeniu magicolor 5650EN-d lub 5670EN-d poniesie koszt ok. 30 zł (papier + materiały eksploatacyjne). Zatem oszczędność na wydruku 1 sztuki banera wynosi ok. 20 zł. Druk banerów we własnym zakresie umożliwia obniżenie kosztów promocji w sieciach handlowych, marketach, salonach samochodowych, a także w biurach podróży. Możliwość ta jest również przydatna w firmach szkoleniowych, małych agencjach reklamowych, biurach drukujących materiały w dużym formacie na potrzeby wewnętrzne oraz w niewielkich pracowniach projektowych. Opcja druku na papierze banerowym umożliwia firmie szybką i tanią produkcję materiałów o dowolnej treści bez koniczności korzystania z zewnętrznych podwykonawców. 

magicolor 5650EN-d i magicolor 5670EN-d to wszechstronne drukarki stworzone z myślą o małych zespołach i grupach roboczych. Wyposażone w wykonany w najnowszej technologii kontroler Emperon oraz pamięć 768 MB są w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby biura w zakresie kolorowego drukowania. Zastosowanie w urządzeniach efektywnego trybu oszczędzania tonera pozwala na połączenie wyjątkowej szybkość druku i ekonomiczności użytkowania. Szeroki wybór opcji obejmuje dodatkowe podajniki na papier, dupleks, twardy dysk i finiszer.

Cena drukarki kolorowej z możliwością wydruków banerowych magicolor 5650EN-d wynosi 3.240 zł netto, a magicolor 5670EN-d - 3.960 zł netto. Urządzenia można nabyć w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy. Papier banerowy do drukarek magicolor 5650EN-d i 5670EN-d dostępny jest w ofercie Konica Minolta.  

Do swoich urządzeń Konica Minolta rekomenduje markowe papiery dostępne w ofercie firmy. Wszystkie oferowane nośniki zapewniają ekonomiczną pracę urządzeń oraz właściwą jakość wydruków. Papiery Konica Minolta to: 3 rodzaje papierów – Konica Minolta Standard, Konica Minolta Profi, Konica Minolta Original (format A3, A4, gramatura 80g/ m2) przeznaczone do różnych zastosowań, papiery Color Copy – stworzone specjalnie z myślą o kolorowym druku cyfrowym (format A3, A4, A3+, SRA3, szeroki zakres gramatur i powierzchni), papiery IQ Color – papiery kolorowe (format A3, A4, gramatura 80 i 160g/ m2), papiery ozdobne Top Style oraz papier banerowy (format 1200x216 mm, gramatura 160 g/m2) i papier banerowy Smart Line (format 1200x297 mm, gramatura 170 g/m2). Ponadto w ofercie firmy znajdują się papiery w formatach drukarskich.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »