Firma » Biura

Produkcja padów ETC sprzedana firmie ACS Industries

Ogromny pożar, który strawił 29 maja 2017 r. fabrykę oraz magazyny firmy ETC of Henderson, jednego z większych producentów padów w USA, zdecydował o sprzedaż praw i patentów firmie ACS Industries.

Firma ACS Industries jest producentem akcesoriów czyszczących do maszyn czyszcących, który posiada swoje fabryki w USA, Meksyku, Chinach oraz Rumunii. Nabycie patentów oraz praw do posługiwania się marką ETC w obszarze padów (Gorilla) zapewni utrzymanie marki na rynku.

Oczywiście pojawia się pytanie dotyczące jakości produktów które będą obecnie firmowane marką ETC. Czas pokaże.

Więcej na temat pożaru można przeczytajć tutaj: http://centrumpr.pl/artykul/ogromny-pozar-w-fabryce-padow-podlogowych-etc,99987.html Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101120 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )