Dom » Budownictwo

Produkty Thermaflex dostępne w sieci - na www.thermasklep.pl

Produkty Thermaflex dostępne w sieci - na www.thermasklep.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Tłumy w sklepach, długie kolejki do kas czy brak odpowiednich produktów to tylko niektóre uciążliwości związane z tradycyjnymi zakupami. Thermaflex, producent innowacyjnych rozwiązań systemów izolacyjnych, uruchomiła w lutym br. internetowy sklep.
Komfort i wygoda klientów Thermaflex
Firmowy sklep www.thermasklep.pl oferuje otuliny izolacyjne, maty termoizolacyjne, a także rury izolowane przydatne podczas izolacji instalacji solarnej, grzewczej, sanitarnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej i klimatyzacyjnej. W ofercie sklepu znajdują się także kable grzejne Thermalint, które zapobiegają zamarzaniu wody w rurach. „Uruchomiliśmy sklep internetowy, by ułatwić naszym klientom dostęp do produktów. Co więcej, zamówienia składane w sklepie pozwolą nam bliżej poznać potrzeby użytkowników witryny www.thermasklep.pl" - wyjaśnia, Maciej Sokolik, Dyrektor Marketingu w firmie Thermaflex. Dodatkowo wirtualny sklep pozwala także zapoznać się z nowościami wprowadzanymi do oferty firmy, a także skorzystać z porad ekspertów, które ułatwiają wybór odpowiedniego rozwiązania izolacji poszczególnej instalacji. Warto również podkreślić, że sklep internetowy www.thermasklep.pl ułatwia nie tylko zakupy, ale gwarantuje także fachowe doradztwo w zakresie nowoczesnych rozwiązań systemów izolacyjnych oferowanych przez firmę Thermaflex.
Zakupy materiałów do izolacji bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe dzięki nowo otwartemu sklepowi www.thermasklep.pl. Witryna oferuje szeroką gamę produktów firmy Thermaflex, konkurencyjne ceny, a także darmową dostawę bezpośrednio do domu. Co więcej, fachowe porady ekspertów z Thermaflex pozwolą wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do naszych potrzeb.


Pełny regulamin i zasady korzystania ze sklepu dostępne są na stronie
http://www.thermasklep.pl/

Thermaflex Izolacji Spółka z o.o., ul. Przemysłowa 6, 58-130 Żarów
www.thermaflex.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »