Dom » Budownictwo

Profesjonalista na budowie

Profesjonalista na budowie
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Snickers Workwear proponuje ubrania, które spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, są uszyte z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, gwarantujących wysoki komfort pracy, a ich krój i kolorystyka uwzględnia najnowsze trendy męskiej mody.

Reprezentacyjna odzież robocza to ważny element wizerunku ekip budowlanych. Wobec licznej konkurencji i ujednolicenia cen usług, klienci kupując wzrokiem, wybierają fachowców, którzy nie tylko mówią, ale też wyglądają profesjonalnie. Marka Snickers Workwear proponuje ubrania, które spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, są uszyte z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, gwarantujących wysoki komfort pracy, a ich krój i kolorystyka uwzględnia najnowsze trendy męskiej mody.

 

Komunikacja wizualna z klientami obejmuje wszystkie elementy oddziaływujące na ludzki zmysł wzorku. Jej siła doskonale wykorzystywana jest od lat w wielu branżach, zwłaszcza takich jak dobra luksusowe, moda czy usługi finansowe. Tradycyjnie mniejszą wagę do wyglądu, zarówno miejsca pracy, jak i pracowników, przywiązuje się w usługach opartych o pracę fizyczną. Jednak wraz z koniecznością wyróżnienia się na rynku i to się zmienia - coraz więcej pracodawców stawia na profesjonalny wygląd, komfort i bezpieczeństwo pracowników, uznając je zaistotny element strategii marketingowej marki. Aby spełnić ich oczekiwania szwedzcy projektanci odzieży marki Snickers Workwear sięgają po najnowsze technologie, tworząc ubrania funkcjonalne i odporne na zniszczenia, a przy tym atrakcyjne wizualnie.

Komfort i wygoda w pracy

Założeniem Snickers Workwear jest konstruowanie odzieży roboczej dla fachowców - wytrzymałej i odpornej na zróżnicowane warunki, a przede wszystkim wygodnej. Ubrania, dzięki nowoczesnemu krojowi dobrze dopasowane do sylwetki, z profilowanymi rękawami i nogawkami, pozwalają wykonywać zadania przy zachowaniu pełnej swobody ruchów i w każdej pozycji. Stosowane w nich m.in. tkaniny rip-stop oraz materiał Cordura® w newralgicznych miejscach, ograniczają ryzyko rozrywania i przecierania się ubrań oraz gwarantują długotrwałe użytkowanie.

Podstawową cechą profesjonalnej odzieży jest zagwarantowanie użytkownikom pracującym na zewnątrz ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi w powiązaniu z zachowaniem maksymalnej funkcjonalności. Stąd w ofercie Snickers Workwear znajdziemy np. zaprojektowane w przemyślany sposób kurtki i kamizelki wykonane z odpowiednio dobranych materiałów, z wysokimi kołnierzami i wydłużonym tyłem osłaniającym plecy przed wiatrem, z praktycznie rozmieszczonymi kieszeniami umożliwiającymi bezpieczne przechowywanie podręcznych akcesoriów i łatwy do nich dostęp.

Sportowe technologie w służbie odzieży roboczej

Komfort pracownika i zwiększenie jego wydolności dzięki zachowaniu optymalnego poziomu temperatury to jedno z głównych założeń producentów nowoczesnej odzieży roboczej. Wykorzystywanie w produkcji innowacyjnych tkanin pozwala na utrzymanie ciepła, odprowadzenie wilgoci oraz maksymalną przewiewność – szczególnie ważną przy wykonywaniu ciężkich robót w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. W odzieży Snickers Workwear znajdziemy szereg sprawdzonych technologii, wykorzystywanych przez wojsko, medycynę, branżę elektroniczną, firmy produkujące sprzęt oraz wyposażenie sportowe i outdoorowe. W nowoczesnych ubraniach roboczych zastosowanie znajduje np. GORE-TEX® – materiał używany w produkcji specjalistycznej odzieży membranowej, czy też D3O® – specjalistyczny materiał z zakresu amortyzacji, pochłaniający energię.

Jeszcze niedawno odzież poprawiająca wydolność, tworzona w oparciu o zaawansowane technologie, dostępna była tylko dla najlepszych sportowców. Dziś korzystają z niej także fachowcy branży budowlanej czy przemysłowej. Przykładem jest wprowadzona przez Snickers Workwear innowacyjna technologia 37.5®, stosowana w ubraniach z najnowszych linii LiteWork, AllroundWork czy FlexiWork. Rozwiązanie wykorzystuje połączenie aktywnych cząstek piasku wulkanicznego i węgla z łupin orzecha kokosowego, głęboko osadzonych we włóknach tkanin. Dzięki ich działaniu, wilgoć w postaci pary wodnej jest szybko odprowadzana na zewnątrz, a ubranie bardzo szybko wysycha. Ideą dla jej wykorzystania było dążenie do zwiększenia wydolności organizmu pracownika przez podtrzymanie idealnej temperatury jego ciała, niezależnie od podejmowanego wysiłku i otaczających warunków termicznych.

Jak cię widzą, tak cię piszą Reprezentacyjny wygląd pozwala dziś zdobywać kontrakty i uznanie w branży tysiącom profesjonalistów. W połączeniu z warsztatem i jakością obsługi jest gwarancją sukcesu i uznaniana rynku i wśród pracowników. Szeroka gama kolorów i wzorów odzieży Snickers Workwear umożliwia indywidualne dopasowanie kolorystyki poszczególnych elementów ubrania do potrzeb, upodobań i wartości reprezentowanych przez przedsiębiorstwo. W celu nadania spójnego wizerunku pracownikom firm budowlanych i wzmocnienia identyfikacji wizualnej warto wykorzystać możliwość indywidualnego znakowania odzieży roboczej za pomocą wysokiej jakości haftu i nadruków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Adam 2017-11-22 20:08:46

    ja kupuje odzież roboczą na stronie www.vestim.pl i jestem zadowolony polecam.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »