Technologie » Komputery

Profesjonalne prezentacje biznesowe z wePresent

Profesjonalne prezentacje biznesowe z wePresent
Zobacz więcej zdjęć »
Konsorcjum FEN wzbogaciło ofertę o nowe urządzenia marki wePresent, produkowane przez Awind Inc. To niezbędne w każdej firmie rozwiązanie zapewnia wielu użytkownikom łatwy, bezprzewodowy dostęp do projektora i prowadzenie multimedialnych prezentacji.

Flagowe urządzenie wePresent – model WPS820 – potrafi zrewolucjonizować i uatrakcyjnić każde biznesowe spotkanie czy konferencję. Umożliwia ono bezprzewodową prezentację obrazu i dźwięku równocześnie z czterech urządzeń (np. laptopów) - w tym samym czasie i na jednym ekranie (jest on podzielony na cztery części). Urządzenie wePresent jest bardzo wygodne i łatwe w użytkowaniu oraz instalacji. Wystarczy jedynie podłączyć je do projektora multimedialnego lub telewizora. Natomiast aby uczestnicy spotkania mogli prezentować swoje materiały z własnych laptopów czy PDA wyposażonych w dowolną kartę sieci bezprzewodowej (WLAN), muszą jedynie skopiować na dysk dołączoną do urządzenia bezpłatną aplikację, a następnie ją uruchomić (tzw. technologia Plug'n'Show). Nie trzeba tracić czasu na instalację programu, podłączanie kabli i konfigurowanie komputerów - wePresent po uruchomieniu aplikacji od razu jest gotowy do pracy.

Z WPS820 może korzystać jednocześnie do 32 użytkowników, których do transmisji dopuszcza osoba prowadząca prezentację. Urządzenie pozwala też na wiele innych i bardzo przydatnych funkcji, jak np. możliwość administrowania wyświetlanym obrazem – regulację rozdzielczością i częstotliwością, a także przedstawiania wybranego obszaru prezentacji. Dodatkowo - dzięki wePresent WPS820 - można przesyłać pliki muzyczne, a także pliki wideo wysokiej rozdzielczości. Oprócz współpracy z platformą Windows / Windows Mobile, urządzenie oferuje również wsparcie dla systemu MacOS (od 10.4). Wszystkie cechy wePresent WPS820 sprawiają, że jest ono idealnym rozwiązaniem dedykowanym do wszelkich sal konferencyjnych, a także spotkań biznesowych, gdzie uczestnicy korzystają z multimedialnych prezentacji.

W ofercie Konsorcjum FEN pojawiły się także dwa inne modele wePresent: WPS810 i WPS710. Są one przeznaczone dla użytkowników nie wymagających zaawansowanych funkcji multimedialnych (np. streamingu video), ale podobnie jak w WPS820, w konferencji może uczestniczyć do 32 użytkowników, łącząc się bezprzewodowo (przez sieć WLAN) z urządzeniem wePresent. Aż czterech uczestników firmowej konferencji może jednocześnie prezentować na ekranie swój obraz, np. osiągnięte wyniki, prognozy dalszych działań czy skomplikowane dane finansowe. W przypadku urządzenia WPS710, można podłączać się i przesyłać dane z notebooków, natomiast model WPS810 daje taką możliwość także osobom posiadającym PDA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »