Firma » Biznes

Program lojalnościowy od iReward24 w sklepach Bytom

Program lojalnościowy od iReward24 w sklepach Bytom
Zobacz więcej zdjęć »
Sukcesem zakończyło się trwające niespełna trzy miesiące wdrożenie programu lojalnościowego w sklepach sieci odzieżowej BYTOM. Za jego przeprowadzenie odpowiadała krakowska firma iReward24.

Program nosi nazwę BYTOM KLUB, a jednym z jego celów jest zapewnienie klientom salonów pakietu przywilejów. Każdy uczestnik w zamian za dokonanie zakupów w sklepach BYTOM otrzymuje rabat wartościowy, który może wykorzystać przy kolejnych zakupach. Ponadto członkowie Klubu mogą m.in. brać udział w specjalnych akcjach promocyjnych oraz korzystać z bezpłatnych przeróbek krawieckich. Wielkość otrzymywanych rabatów i innych korzyści zależy od segmentu, do którego należy uczestnik. Program funkcjonuje obecnie w 60 sklepach w całej Polsce.

Kompleksowe i w pełni zautomatyzowane zarządzanie programem BYTOM KLUB zapewnia platforma lojalnościowa iReward24. System umożliwia stałą komunikację z klientami za pośrednictwem różnych kanałów, także mobilnych. Jednym z innowacyjnych rozwiązań w zakresie komunikacji, który już wkrótce zostanie wykorzystany w BYTOM KLUB jest specjalna aplikacja na smartfony z systemem operacyjnym iPhone. Dzięki zintegrowaniu jej z kontami lojalnościowymi uczestników programu, będą mieli oni  dostęp do informacji o saldzie zgromadzonego rabatu wartościowego, specjalnych okazjach do jego wykorzystania, a także możliwość przeglądania katalogu produktów Bytom na obowiązujący sezon.

 „Cieszymy się, że kolejna firma z branży modowej obdarzyła nas zaufaniem, powierzając nam przygotowanie programu lojalnościowego. W stosunkowo krótkim czasie zdołaliśmy przeprowadzić wdrożenie zgodne z wypracowaną wspólnie koncepcją. Ufam, iż program lojalnościowy przyniesie wiele korzyści klientom salonów BYTOM”  – mówi Tomasz Wawrzynów, Prezes Zarządu iReward24.

*Bytom – producent męskich garniturów i dodatków. Posiada sieć ponad 60 własnych sklepów.
www.bytom.com.pl

*iReward24 – agencja marketingowa należąca do Grupy Kapitałowej Comarch. Specjalizuje się w tworzeniu, wdrażaniu i zarządzaniu programami lojalnościowymi. Firma zapewnia pełen zakres usług konsultingowych oraz dostarcza autorskie rozwiązania IT. Świadczy również usługi z zakresu analizy danych, mające na celu ich efektywne wykorzystanie w biznesie. www.ireward24.pl

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iReward24

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »