Firma » Biznes

Program „TATA Motors Assistance” z usługami Europ Assistance Polska

Beneficjenci programu „TATA Motos Assistance” mogą skorzystać z usług assistance komunikacyjnego świadczonych przez Europ Assistance Polska.

Beneficjenci programu „TATA Motos Assistance” mogą skorzystać z usług assistance komunikacyjnego świadczonych przez Europ Assistance Polska. Celem programu jest pomoc ubezpieczonym w razie awarii bądź nieprzewidzianego wypadku. Pomoc ta obejmuje następujące usługi np.: naprawa pojazdu, holowanie auta do najbliższego warsztatu, organizacja wynajmu samochodu zastępczego na czas naprawy pojazdu ubezpieczonego, transport kierowcy i pasażerów do miejsca zamieszkania lub do miejsca docelowego podróży. Dodatkowo beneficjenci programu mogą uzyskać informacje o możliwościach wypożyczenia samochodu, połączeń lotniczych i promowych czy rozmaitych form spędzania wolnego czasu w danym regionie świata- imprezy sportowe, kulturalne, turystyka, które udzielane są przez całodobową infolinię Europ Assistance Polska.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tata Motors to największy w Indiach koncern motoryzacyjny, który w 2007 roku osiągnął przychód w wysokości 8,8 mld USD. Z ponad 4 milionami samochodów poruszających się po tamtejszych drogach koncern Tata jest liderem rynku pojazdów dostawczych i jednym z trzech największych producentów samochodów osobowych. Jest także czwartym na świecie producentem samochodów ciężarowych i drugim największym producentem autobusów. Samochody osobowe, ciężarowe i autobusy koncernu Tata są sprzedawane w wielu krajach Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryki Południowej. Poprzez filie i przedsiębiorstwa stowarzyszone koncern jest obecny w Korei Południowej, Tajlandii i Hiszpanii. Zawiązał także partnerstwo strategiczne z Fiatem, a w 2008 roku kupił od Forda marki Jaguar i Land Rover.

Wyłącznym dystrybutorem samochodów marki TATA w Polsce jest firma Marubeni Motors Poland Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joanna.belza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »