Firma » Biznes

Costa Croisières nowym klientem w Europ Assistance France

Costa Croisières jest wiodącą firmą organizującą rejsy wycieczkowe. Dzięki produktowi Pack Costa Assurance ubezpieczone zostały wszelkie rodzaje aktywności związane z biznesem wycieczkowym wraz ze specjalną ochroną dotyczącą różnego rodzaju gier hazardowych.

Costa Croisières nowym klientem w Europ Assistance France

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Costa Croisières jest wiodącą firmą organizującą rejsy wycieczkowe.  Dzięki produktowi  Pack Costa Assurance ubezpieczone zostały wszelkie rodzaje aktywności związane z biznesem wycieczkowym wraz ze specjalną ochroną dotyczącą różnego rodzaju gier hazardowych.

 

Nowa usługa w Europ Assistance Spain

Klienci Europ Assistance Spain mogą już zarządzać swoimi dokumentami refundacyjnymi za pomocą najnowszej aplikacji umieszczonej na stronie internetowej Europ Assistance Spain. Po umieszczeniu stosownych informacji ubezpieczony otrzymuje dostęp do odpowiednich formularzy, które należy wypełnić, aby kontynuować procedurę refundacyjną.

Ta nowa aplikacja internetowa to innowacyjna usługa, która jest nie tylko prosta w obsłudze, ale również skraca czas związany z obsługą procedury refundacyjnej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joanna.belza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »