Technologie » Komputery

Programy Panda Security w wersji 2011 ochronią Twój Cyfrowy Świat

Programy Panda Security w wersji 2011 ochronią Twój Cyfrowy Świat
Zobacz więcej zdjęć »
Panda Security wprowadziła na rynek oprogramowanie zabezpieczające w wersji 2011, przeznaczone dla użytkowników domowych i małych firm. Rozwiązania obejmują szereg nowych funkcji: zarządzanie siecią domową, inteligentne aktualizacje, tryb gier/multimediów, szyfrowanie plików, wirtualną klawiaturę.

Pod hasłem „Chronimy Twój Cyfrowy Świat" firma Panda Security wprowadziła nową linię produktów konsumenckich 2011 zapewniających jeszcze szybszą i pewniejszą ochronę przy minimalnym wykorzystaniu zasobów komputera.

Nowe rozwiązania Panda, dostępne już teraz w sprzedaży online, to: Panda Internet Security 2011, Panda Global Protection 2011, Panda Antivirus Pro 2011 oraz Panda Internet Security for Netbooks. Nowe funkcje obejmują m.in. zdalny dostęp do komputerów domowych z dowolnego miejsca, trwałe usuwanie plików, bezpieczną przeglądarkę i wiele innych.

Wszystkie rozwiązania w wersji 2011 korzystają z opracowanej przez Panda Security technologii Kolektywnej Inteligencji, która wykorzystuje globalną sieć milionów użytkowników, w celu zapewnienia natychmiastowej ochrony przed nowymi i nieznanymi zagrożeniami. Korzystając z programów 2011 użytkownicy mogą przeglądać strony internetowe, dokonywać zakupów online, czatować, udostępniać zdjęcia i filmy, mając całkowitą pewność, że Kolektywna Inteligencja zapewni im natychmiastową ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Ponadto, zużycie zasobów komputera jest minimalne, a dodatkowo rozwiązania 2011 mogą pochwalić się o 50 proc. wyższą wydajnością w środowisku Windows 7 w porównaniu do poprzednich wersji.

Produkty zostały zaprojektowane specjalnie dla najaktywniejszych użytkowników, o najbardziej wymagających potrzebach w zakresie ochrony i obejmują wiele nowych funkcji takich jak możliwość zarządzania bezpieczeństwem w sieci domowej czy działanie w trybie gier/multimediów, dzięki czemu gracze mogą bez przeszkód korzystać z gier oraz multimediów nie rezygnując z ochrony.

Programy Panda w wersji 2011 posiadają przyjazny i intuicyjny interfejs, a flagowe rozwiązania z tej linii wyposażone zostały w szereg funkcji umożliwiających transparentną ochronę cyfrowego świata użytkowników:

- Zdalny dostęp - umożliwia dostęp do komputera domowego lub służbowego z dowolnego miejsca i bezpieczne udostępnianie plików przez internet;

- Wirtualna przeglądarka (sandbox) - aplikacja bazująca na systemie Linuks, zapewnia w 100% bezpieczny dostęp do stron internetowych

- Wirtualna klawiatura - chroni hasła i inne wrażliwe dane wpisywane na klawiaturze przed kradzieżą przez programy typu keylogger;

- Szyfrowanie plików - chroni pliki przed programami szpiegującymi oraz osobami chcącymi bez zgody użytkownika uzyskać dostęp do wybranych danych;

- Trwałe usuwanie danych - usuwa wszelkie ślady skasowanych plików lub programów.

Najnowsze aplikacje Panda zachowują funkcje, które zapewniły im wiodącą pozycję wśród kompleksowych rozwiązań zabezpieczających na rynku: potężny silnik antywirusowy chroniący przed wszystkimi typami znanych i nieznanych wirusów, firewall z ochroną w sieciach WiFi w celu blokowania intruzów i hakerów, szczepionki USB do ochrony urządzeń przenośnych, filtry informacji poufnych do ochrony danych osobistych, kopie zapasowe oraz funkcję PC tune-up służącą do optymalizacji pracy systemu. Więcej informacji o nowych produktach można znaleźć na stronie: http://www.pandasecurity.com/poland/

Dostępność
Programy w wersji 2011 są dostępne na stronie Panda Security: (http://www.pandasecurity.com/poland/homeusers/solutions/) - Polska premiera najnowszych rozwiązań nastąpi pod koniec lata.

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl
Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »