Dom » Budownictwo

Projekt Domu Pasywnego doceniony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego

Projekt Domu Pasywnego doceniony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego
Zobacz więcej zdjęć »
Po raz kolejny nasz projekt domu pasywnego został uznany przez ekspertów z branży jako godny naśladowania przez inne firmy projektowe.

Projekt Domu Pasywnego w Smolcu koło Wrocławia, zaprojektowany i zrealizowany przez Biuro Projektowe Lipińscy Domy, został po raz kolejny doceniony. Zespół ekspertów Pionu Badań i Rozwoju oraz Działu Upowszechniania Wzornictwa Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, uznał tę realizację za doskonały przykład ilustrujący aktualne trendy wzornicze w Polsce.

Tym samym materiały o tym jedynym w Polsce certyfikowanym budynku pasywnym jako projekty domów jednorodzinnych, zostaną wkrótce opublikowane w portalu Trendwizor. Portal ten poświęcony będzie produktom, usługom i miejscom prezentującym najnowsze trendy w dziedzinie polskiego i światowego designu, które warto wspierać i promować.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pozycjonowanie Wrocław - Prestige SEO
http://pseo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »