Kultura, sztuka » Kultura

Projekt eClicto startuje 10 grudnia 2009!

Projekt eClicto startuje 10 grudnia 2009!
Zobacz więcej zdjęć »
Pilotażowy start eClicto już 10 grudnia 2009 r.

W licznych e-mailach i komentarzach, które otrzymujemy od Was, najczęściej powtarza się pytanie o datę startu projektu. Dzisiaj możemy już Wam to powiedzieć – pilotażowo startujemy w czwartek 10 grudnia 2009 r.

Start traktujemy na razie jako pilotażowy, ponieważ chcemy, aby nasz system tworzyli także jego użytkownicy. Dlatego pilnie będziemy się wsłuchiwać w Wasze opinie i uwagi.

Od 10 grudnia cały system eClicto będzie w pełni dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Tego dnia ruszy księgarnia eClicto, w której będzie można już kupować czytniki eClicto oraz e-booki w formacie epub z polskich wydawnictw.

Natomiast na środę 9 grudnia 2009 r. o godz. 11 zaplanowaliśmy w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie konferencję prasową, w czasie której poinformujemy o szczegółach projektu eClicto. Konferencja będzie transmitowana online.

Blog eClictoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »