Dom » Budownictwo

Projekty domów wczasowych i pensjonatów - LIPIŃSCY DOMY

Projekty domów wczasowych i pensjonatów - LIPIŃSCY DOMY
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa oferta skierowana dla Inwestorów - wybuduj dom wczasowy lub pensjonat zgodnie z projektem najlepszych polskich architektów - LIPIŃSCY DOMY.

Architekci z biura Lipińscy Domy opracowali w ostatnim czasie projekty domów wczasowych i pensjonatów, różnych pod względem wielkości i funkcjonalności.

W kolekcji znajdują się zarówno budynki o urozmaiconej bryle, z niewielkimi apartamentami z salonikiem, częścią kuchenną, sypialnią i łazienką, z  wspólną jadalnią i pomieszczeniem na sprzęt turystyczny, a także proste w konstrukcji i wykonaniu pensjonaty z pokojami gościnnymi. Każda z propozycji gwarantuje wygodę i wypoczynek gościom. J

est to oferta skierowana głownie do Inwestorów, którzy chcą rozpocząć lub poszerzyć działalność w dziedzinie hotelarstwa, rekreacji i turystyki. Funkcjonalne, dobrze rozplanowane obiekty doskonale także wpisują się w coraz popularniejszą agroturystykę. Jeśli myślisz więc o rozpoczęciu własnego biznesu w tym obszarze, wybuduj pensjonat według projektu od Lipińskich i zacznij zarabiać!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pozycjonowanie Wrocław - Prestige SEO
http://pseo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »